Úspěch tkví v detailech: Proč používat potištěné lepicí pásky?

Balení zboží je nejdůležitější částí procesu prodeje. Neměli byste jej podceňovat, protože kvalita ovlivní, zda se balíček dostane na místo určení v pořádku. Ale nejde jen o vhodně zvolený obalový materiál. Své opodstatnění má i zdánlivě zbytečný prvek – potištěná lepicí láska. Proč byste ji měli používat namísto té obyčejné?

Důležité informace hned na očích

Pásku můžete opatřit libovolným potiskem. Například informacemi, které by ostatní neměli přehlédnout – třeba že je v balíku křehký materiál apod. Alespoň si pak dopravci dají pozor a výrazně se sníží míra reklamací.

Efektivní propagace zboží

Jak dát ostatním vědět, co je obsahem balíku? Neexistuje snad jednodušší způsob, než si nechat potisknout lepicí pásky. Protože nikdy nevíte, kolik potenciálních zákazníků se mezi balíky pohybuje.

Posílení image firmy

Potištěné lepicí pásky představují perfektní nástroj při brandbuildingu. Budování značky by mělo probíhat soustavně – a pokud možno tak, aby se dostala mezi co nejvíce lidí. S potištěnou páskou se logo vaší firmy dostane i do míst, kam byste ho jinou formou marketingu protlačili jen stěží.

Páska zamezí krádeži obsahu

Díky kvalitní lepicí pásce bude vaše zboží v bezpečí. Minimalizuje riziko vykradení obsahu a neautorizovaného otevření. Svědomitě zalepená krabice již není tak atraktivním cílem pro nenechavce. S potiskem to sice příliš nesouvisí, ale myslete na to, když budete vybírat materiál pásky s potiskem. Sáhněte po té pevnější!

Kdo vám pásky potiskne?

Kvalitní potištěné lepicí pásky vám dodá přední výrobce firma Pásky, s.r.o. V oboru se pohybuje přes 20 let a řadí se k nejlepším nejen u nás, ale i v Evropě. O výjimečnosti tohoto dodavatele svědčí i fakt, že se firma dostala z velkých potíží při povodních v roce 2002. Odborníci vám ochotně poradí vše, co je třeba a doporučí vám vhodné řešení. Více informací najdete na www.pasky.cz.

Publikováno: 22. 12. 2017

Kategorie: Marketing

Autor: administrator

Tagy: lepicí pásky s potiskem | potištěné lepicí pásky