Zajímavosti a trendy

Kde uspořádat konferenci na úrovni?

Mezi hlavní předpoklady úspěšné konference patří výběr správného místa. Pokud se akce váže ke konkrétnímu městu, pravděpodobně bude nejlepší, když se pořadatel poohlédne po konferenčním sálu přímo tam, případně v blízkém okolí. Obecně je však vhodné přihlížet spíše k dopravní dostupnosti, kapacitě sálu, úrovni technického vybavení a celkového dojmu, jakým hotel, kongresové centrum či jiné zařízení s odpovídajícími prostory působí.

Praha – místo konferencím zaslíbené

Naprostá většina konferencí připadá na hlavní město Prahu. Důvody jsou zřejmé: optimální dopravní dostupnost i pro zahraniční účastníky a největší výběr konferenčních sálů. Navíc „konference v Praze“ zní mnohem lépe než konference v Horní Dolní (můžete doplnit libovolné maloměsto).

Na druhou stranu platí, že samotná metropole nemusí být zárukou úspěchu a vždy je na místě ostražitost při výběru konkrétního místa. Zdaleka ne všechny konferenční sály jsou na přijatelné úrovni, a v takovém případě by prestiž akce nemusely zachránit ani kvalitně zpracované nosné téma a zvučná jména spíkrů.

Dopřejte účastníkům nebývalý komfort

Udělejte z konference zážitek a účastníci na ni jen tak nezapomenou. Zřejmě nejjednodušším způsobem, jak docílit kýženého efektu, je pronájem stylového sálu ve vyhlášeném hotelu. V tomto směru představuje pomyslnou sázku na jistotu moderní pražský hotel Belvedere. Nabízí čtyřhvězdičkové zázemí s kapacitou pro 400 osob rozdělenou do 3 konferenčních sálů a místností.

Vyhlášený pražský hotel zastřešuje všechny služby, které by mohl organizátor konference potřebovat – pronájem veškerého technického vybavení (včetně tlumočnické kabiny, dataprojektoru atd.) i kompletní cateringové služby.

Podrobné informace o jednotlivých konferenčních sálech a místnostech najdete na hotelbelvedereprague.cz.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.