Zajímavosti a trendy

Jakou klimatizaci do kanceláře v pronájmu?

Jak přežít úmorná letní vedra v kanceláři? Ideální je dovolená, ale tu nemůžete čerpat věčně. Takže když už vás pracovní povinnosti přikurtují na kancelářskou židli, musíte vyřešit problém s přehříváním interiéru. Jinak pracovní dobu přežijete jen horko těžko, a to doslova. Jenomže jak se poprat s komplikovanou situací, když jste v daných prostorách v pronájmu a nemůžete si nechat namontovat klasiku v podobě nástěnné klimatizace?

Alternativa jménem mobilní klimatizace

Pokud vám okolnosti znemožňují pořízení nástěnné klimatizace, zvolte klimatizaci mobilní. Jak je patrné ze samotného názvu, jedná se o zařízení, se kterým lze libovolně pohybovat. Díky mobilitě a poměrně nízké hmotnosti je možné klimu používat v práci, po pracovní době doma – o víkendu třeba na chatě.

Výhodou mobilní klimatizace není pouze mobilita, ale také dostupná cena, která se obvykle pohybuje v rozmezí 5 až 15 tisíc korun. K mání jsou také dražší modely s nadstandardními funkcemi. Mezi nejžádanější patří odvlhčování vzduchu, mód topení a časovač.

Přečtěte si: Jak na horko v bytě?

Na co si dát pozor?

Mobilní klimatizace je poměrně hlučné zařízení. A protože hluk nepatří k žádoucím elementů a může při práci velmi rušit, je vhodné vybírat mezi modely s nižší hlučností. Ideálně kolem 50 dB, což je hodnota snesitelná i při spánku.

Určitým mínusem je také nižší efektivita chlazení. Je dána nutností odvodu tepla přes hadici vedenou oknem. Takové řešení není estetické a zároveň se oknem dostává dovnitř teplý vzduch, který snižuje účinnost chlazení. Možností, jak tomuto zamezit, je vést hadici přes ventilační otvor nebo použít speciální těsnění.

Kam pro kvalitní mobilní klimatizaci?

S výběrem mobilní klimatizace vám ochotně poradí specialisté z EPROFI.CZ s.r.o. Ucelenou nabídku modelů prověřených značek najdete na klimatizace.zde.cz. A nezapomeňte se podívat také na další e-shopy, ve kterých mimo jiné najdete přenosné pily, mobilní topidla, elektrocentrály, vibrační desky a pěchy a spoustu další techniky.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.