Jak proinvestovat klubové peníze? Nakupte dresy!

Jak proinvestovat klubové peníze? Nakupte dresy!

Blíží se konec roku, což znamená také zhodnotit, jak si letos sportovní klub vedl po finanční stránce. Zbývají tomu vašemu ještě nějaké peníze? Potřebujete utratit peníze od sponzorů nebo dotace? Nakupte dresy, ty v příští sezóně určitě využijete! Ani peníze, které přebývají, by neměly být utráceny za zbytečnosti. A právě proto byste měli koupit zrovna dresy. Bez dresů se žádný sportovní tým neobejde a nikdy není na škodu pořídit nové.

Dresy od profesionálů pro každé sportovní odvětví

Potřebujete hasičské dresy? Hrajete fotbal, hokej nebo snad florbal? Sháníte oblečení pro atletický svaz? Nehledě na to, jakému sportu se věnujete, určitě najdete to pravé u DDsport. Tato firma má s výrobou dresů a sportovního oblečení zkušenosti přes 30 let. Příjemně vás překvapí nejen přístupem, ale hlavně propracovanými materiály a střihy, díky nimž budou sportovci v 100% pohodlí jak při tréninku, tak během závodu či utkání. Dobrá zpráva také je, že DDsport obléká malé i velké spotovce, muže i ženy. Rozpětí velikostí je štědré.

Nechte si napsat fakturu ještě od letošního roku

Když dresy objednáte nyní, pravděpodobně vám budou dodány v prvních lednových týdnech. Fakturu vám však DDsport napíše ještě do letošního roku, vše je pouze o domluvě. Dokáží připravit i fakturu pro proúčtování dotace. Nezbývá tedy než se pustit do návrhu dresu. Vyberte si libovolné množství barev, čísel a reklam – bez navýšení ceny. DDsport používá sublimační tisk, který je odolný praní, dresy tedy vydrží stále stejně barevné po dlouhá léta.

Zakázka zůstává archivovaná

Zdá se vám to jako dobrý nápad, ale víte, že budete na jaře přijímat nové hráče, kteří budou potřebovat nové fotbalové dresy? Není problém. DDsport všechny zakázky archivuje, a tak je v budoucnu velmi snadné nechat dovyrobit dresy ve stejném designu. Neváhejte a objednávejte s fakturou ještě do roku 2021.

Publikováno: 08. 12. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator