Reklamní placky mají širší spektrum využití, než jste si mysleli

Reklamní placky mají širší spektrum využití, než jste si mysleli

Bezprostředně po svém vzniku byly reklamní placky využívány především k propagaci politiků při volbách, případně oblíbených herců anebo sportovců. K tomuto účelu se ostatně používají dodnes. Navíc však skýtají možnosti pro celou řadu dalšího využití. Jejich výroba je přitom téměř stejná jako v době, kdy poprvé spatřily světlo světa. Pojďme zblízka prozkoumat fenomén reklamních placek.

Placky na svatbu i na konferenci

Asi každého napadne využít placky jako originální jmenovky. K tomuto účelu si můžete nechat placky vyrobit na míru podle svého návrhu. Skvělé budou například na svatbě, kde poslouží i jako vtipný ukazatel rozsazení hostů. Ti si je potom připnou na hruď a každému je hned jasné, o koho jde. Stejný účel mohou placky plnit také v rámci firemní prezentace na veletrhu anebo na konferenci. Díky možnosti vlastního návrhu můžete i plackám lišícím se ve jménu přiřadit jednotný design, který prozradí, že jejich nositelé patří na jednu akci.

Placky k propagaci a pro radost

Rádi byste zviditelnili jméno vlastní firmy, ale nechce se vám do reklamy dávat příliš mnoho prostředků? Pak využijte placky. Připravte si návrh, který bude ladit s vaším firemním designem, a přidejte k němu sdělení, kterým chcete svoji firmu propagovat. Díky plackám již nemusíte investovat horentní sumy do letáčků, které stejně nefungují, protože je většina lidí ihned po obdržení vyhodí. Investujte chytře, investujte do placek. Ty budou vaši potenciální klienti nosit na oblečení nebo zavazadle a velice efektivně tak propagovat vaši firmu, aniž by vás to stálo korunu navíc. Placky si ale můžete nechat vyrobit podle vlastního návrhu i jen tak, pro radost. Navrhněte si na ně vlastní fotku anebo oblíbený obrázek a využijte je jako dokonalý módní doplněk.

Placky jako dárek

Taková placka je výborným dárkem. Pokud do ní vložíte kus své kreativity a času a připravíte obdarovanému vlastní kousek na míru, můžete si být jisti, že ho potěší více než nákladné dárky. Abyste z placky udělali dárek, na který se nezapomíná, zabalte ji kreativně. Nezapomeňte na vtipný balicí papír, doplňte ho o stuhy a pohrajte si také trochu s tvarem balení. Můžete se například pokusit evokovat něco mnohem dražšího, například zabalit placku do krabičky na šperk.

Publikováno: 20. 02. 2021

Kategorie: Marketing

Autor: administrator