Hledáte profi vybavení lakoven? Pomůže vám firma Naver

Hledáte profi vybavení lakoven? Pomůže vám firma Naver

Rozšiřte služby svým zákazníkům, nebo přestaňte neustále řešit subdodavatelské služby, pokud jde o povrchové úpravy ve formě nátěrů. Pořiďte si profi lakovací kabiny i další vybavení a dělejte si tyto práce in-house. Poptávat služby lakoven a autolakoven mimo provozovnu je časově zdlouhavé a finančně nákladné. Snižuje to náš zisk a narůstají nám i ceny za přepravu zboží. Pokud zvažujete pořízení vlastní lakovny, obraťte se na firmu NAVER Brno. Ta se zaměřuje zejména na dodávky větších zařízení, jako jsou lakovací kabiny.

Bez čeho se dobře vybavená lakovna neobejde?

Lakovací kabiny

Samozřejmostí je dobře zvolená lakovací kabina. Kabiny se od sebe výrazně liší velikostí i vybavením. Záleží na vás, jakou budete potřebovat. Lakovací kabiny však jako vybavení lakovny nestačí. Začít bychom měli od začátku. Potřebovat budete totiž přípravné pracoviště.

Přípravná pracoviště

Jeden z důležitých aspektů kvality finální povrchové úpravy je totiž perfektně připravený výrobek před zahájením samotných lakovacích prací. Přípravná pracoviště navíc zajišťují, že není blokována samotná lakovací kabina během přípravných prací, takže ji dokážete více využívat a v podstatě kontinuálně lakovat jeden výrobek za druhým bez prostojů i zbytečného zdržení.

Odsávací stěny

Firma NAVER vybavuje lakovací kabiny profesionálními odsávacími stěnami, které umí zachytávat odstřiky a plynule odsávat nečistoty vznikající při procesu lakování. Díky nim se udržuje prostředí čistým, bezpečným i splňujícím hygienické normy.

Vstupní a výstupní agregáty

Dalším důležitým vybavením lakoven jsou zařízení pro dokonalou výměnu vháněného a odsávaného vzduchu. Kvalitní vzduchotechnika je totiž nedílnou součástí každé lakovací kabiny. Firma NAVER dodává vstupní i výstupní agregáty, včetně výstupních agregátů s aktivním uhlím a výstupních agregátů s vodní clonou.

Zdvojené lakovací a sušicí kabiny pro automobily

Pokud zřizujete autolakovnu, bude pro vás ideálním řešením zdvojená lakovací kabina se sušicí kabinou. Lakovací kabiny Nova Verta jsou propracovaným řešením pro každého, kdo to s nabídkou povrchových úprav myslí vážně a chce je nabízet v té nejvyšší kvalitě.

Míchací boxy

Na konec je z důležitého vybavení lakoven potřebné zmínit též míchací boxy. Umožňují profesionální míchaní barev a přípravu nátěrů před jejich nanášením v lakovací kabině. Jde o nezbytné vybavení každé profi lakovny.

O firmě NAVER

Společnost NAVER se specializuje na dodávky technologických zařízení pro autolakovny i průmyslové provozy. Dodávaný sortiment je určen pro firmy, které se zaměřují na nanášení povrchových nátěrů, ale i další práce související s úpravou povrchů, jako je broušení, tryskání, odmašťování či sušení. Firma zákazníkům pomáhá ve všech fázích – od projektování vhodných technologií, přes vyřizování potřebných povolení, až po dodávku technologií a servis strojů.

Publikováno: 16. 02. 2020 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator