Podnikání

Jak podnikat snadno, rychle a bez zbytečných problémů ?

Pustili jste se po hlavě do podnikání a zjistili jste, že se vám vyplatí vystupovat pod hlavičkou s.r.o.? Pak vám nezbude, než si společnost s ručením omezeným založit. Bez předchozích zkušeností se však může celý proces nepříjemně protáhnout a zdržet vás až o několik týdnů déle, než jste původně předpokládali. Naštěstí existuje způsob, jak se administrativnímu kolečku vyhnout a začít s byznysem co nejdříve. Obrátíte-li se na odborníky ze specializované společnosti, ušetříte spoustu času. A ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze.

Jaké jsou vaše možnosti?

První možností je založení s.r.o svépomocí. Výhoda této varianty spočívá v nejnižších počátečních nákladech. Nelze však říct, že je nejlevnější, protože může trvat podstatně déle než založení společnosti třetí stranou. Přepočtete-li si ztracený čas na finanční prostředky, které byste mohli vydělat za období, kdy již společnost funguje, pravděpodobně dojdete k závěru, že se skutečně vyplatí kontaktovat odborníky.

Rychlé založení s.r.o v České republice za vás může udělat specializovaná firma, která se postará o všechny procesní záležitosti včetně jednání s úřady, přípravy dokumentů atd. Zároveň se budete moct rozhodnout mezi zcela novou společností a koupí fungující společnosti – takzvané ready made společnosti.

Výhodou ready made společnosti je rychlost, s jakou se můžete stát jejím majitelem. Díky tomuto konceptu lze podnikat v podstatě ze dne na den, bez zbytečného čekání. Nutno podotknout, že předpřipravené společnosti představuji nejdražší variantu ze všech zmíněných možností.

Podnikáte z domova? Bude se vám hodit virtuální sídlo

Levné virtuální sídlo firmy není vhodné pouze pro podnikatele, kteří řídí svou společnost z pohodlí domova, ale pro každého, kdo nepotřebuje fyzické prostory a zároveň nechce jako sídlo firmy uvádět svou adresu bydliště. V rámci virtuální kanceláře můžete využívat atraktivní služby v podobě přeposílání korespondence, vyřizování přepojování hovorů a podobně. Obrovskou výhodou virtuálního sídla je výrazně nižší cena oproti pronájmu klasické kanceláře.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.