Práce

Chcete lepší job? Rozsekněte to díky kariérnímu portálu!

Pokaždé, když přijdete do práce, cítíte nutkání utéct někam daleko? Při pohledu na výplatní pásku se vám chce brečet? Vaši kolegové jsou mnohem horší než soused, se kterým již roky „válčíte“? Něco takového se přece nedá vydržet věčně. Žijete jen jednou a měli byste mít dobrou práci! Ale kde se po ní poohlédnout? Inzerce je sice plná nabídek, ale nikdo vám nezaručí, že si vyberete správně. Co když vás na novém místě čeká to samé v bledě modrém? Najdete-li si práci přes portál VimVic.cz, pravděpodobně se tak nestane.

Hlavně rozvážně

Některé nabídky práce vypadají snad až příliš lákavě na to, aby byly pravdivé. Nenechte si proto mazat med kolem úst a pořádně se při výběru nové pracovní pozice soustřeďte. Spolehlivých zaměstnanců je málo a máte-li v rukávu slušné vzdělání a praxi, jste to vy, kdo si může vybírat. Proto byste se měli zaměřit na hodnocení zaměstnavatelů. Najdete ho na zmíněném webu.

Kariérní portál VimVic.cz nabízí jedinečný pohled na zaměstnavatele prostřednictvím anonymně udělovaných hodnocení od stávajících i bývalých zaměstnanců. Dozvíte se spoustu zajímavých informací ohledně firemní kultury, chování zaměstnavatele vůči zaměstnancům, reálné platové podmínky a další fakta, která byste měli při výběru zohlednit.

Konkrétně se jedná o více než 11 tisíc hodnocení větších i menších firem. V současné době jsou na tom z hlediska popularity mezi zaměstnanci velmi dobře Apple Czech, Lidl či Raiffeisen Bank.

Vše o firmě na jednom místě

Než podepíšete pracovní smlouvu, důkladně si budoucího zaměstnavatele „proklepněte“. Poslouží vám k tomu sekce s profily firem s informacemi ohledně historie, činnosti a volných pracovních pozic.

Nabídky práce si lze přehledně filtrovat podle oboru, lokality, benfitů a několika dalších kritérií. Tato funkce procházení téměř stovky tisíc nabídek výrazně usnadňuje.

Nastartujte svou kariéru hned teď

Stále vám to nestačí? Máte snad obavy z případného pohovoru? Odpovědi na nejčastější a nejpalčivější otázky najdete v magazínové sekci na VimVic.cz. A teď už je to jen na vás!

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.