Balení a kompletaci zboží můžete svěřit odborníkům

Balení zboží není radno podceňovat. Na vhodně zvoleném obalu a kvalitním zabalení záleží mnohem více, než si spousta podnikatelů myslí. Ale než najmete další pracovní síly a investujete do nových technologií, zvažte možnost outsourcingu. Vaše firma tak může ušetřit nemalou část prostředků a vy spoustu času a nervů. Jednou ze společností zabývajících se balením a kompletací zboží je i kladenská akciovka PROBAL KLADNO, která nabízí široké spektrum služeb. Proč byste měli spolupracovat právě s touto firmou?

Výhody spolupráce s chráněnou dílnou

Společnost PROBAL KLADNO disponuje vlastními manipulačními a skladovými prostorami, moderní technikou a zkušenými pracovníky, kteří se ve službách v oblasti balení výrobků pohybují řadu let. Dlouhodobá spolupráce pro vás může být zajímavá i z důvodu, že jde o chráněnou dílnu. Odběrem služeb a zboží tak můžete splnit povinnost dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Jak je zboží baleno?

PROBAL KLADNO zajišťuje různé metody balení zboží. K nejvíce poptávaným patří skinování, což je ekonomičtější a ekologičtější alternativa k blistrování. Jedná se o způsob přitavení produktů fólií tak, aby kopírovala tvar. Dalším způsobem balení je klasické zatavování, které je ideální pro velkou škálu zboží napříč různými segmenty (drogistické zboží, kosmetika...). Používá se teplem smrštitelná fólie. Zboží, které zatavit nelze, protože by se mohlo poškodit, lze zabalit metodou zavařování do PE a PP sáčků. Kromě různých forem balení můžete využít i další služby v podobě ručního polepování a etiketování či vkládání manuálů. PROBAL KLADNO zároveň nabízí kompletaci zboží všeho druhu, balení tiskovin a ve spolupráci s reklamní agenturou také návrh realizace a případné související reklamní kampaně. Bližší informace a fotogalerii najdete na www.probal-kladno.cz.

Publikováno: 23. 09. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator

Tagy: balení a kompletace zboží