Hledáte pro svou restauraci velkoobchod ovoce a zeleniny? Máme pro vás skvělý tip

V současné době existuje nespočetné množství restaurací. Ovšem ne všechna gastronomická zařízení si potrpí na čerstvosti potravin. Pokud přemýšlíte, jak se odlišit od ostatních restaurací v okolí, zapomeňte na mraženou zeleninu a ovoce, nechejte si dovážet čerstvé suroviny přímo z velkoobchodu. Jakmile se dostanete do povědomí veřejnosti tím, že vaříte lahodné a chutné jídlo, aniž byste používali průmyslově zpracované potraviny a zmražené polotovary, ihned si vás zamilují a o pravidelné návštěvníky nebudete mít nouzi. I když najít spolehlivého dodavatele ovoce a zeleniny je nadlidský výkon. Jestliže tedy hledáte velkoobchod s ovocem a zeleninou, nechejte si na výběru záležet. Přece jen žádný kuchař nechce pracovat s plesnivými rajčaty a rozmačkanými banány.

Jakého dodavatele ovoce a zeleniny zvolit v Praze?

Praha je město plné turistů. Pokud přemýšlíte, jak uspokojit mlsné jazýčky náročných turistů, nabídněte jim čerstvost. V podstatě nezáleží na tom, zda připravujete českou anebo zahraniční kuchyni, bez kvalitního ovoce a zeleniny se jednoznačně neobejdete. Samozřejmě některé recepty vyžadují i exotické plody, což ne každý velkoobchod dokáže nabídnout. V hlavním městě se vaší pravou rukou stane společnost, která nabízí zásobování ovoce a zeleniny Praha. Jedná se o firmu GASTROFRESH, jejíž vznik se datuje v roce 1993. Za dobu své existence si vybudovala pevné postavení a stala se partnerem mnoha významných hotelů, restaurací a cateringových firem.

Zboží objednáte jednoduše a rychle

Společnost GASTROFRESH dováží ovoce a zeleninu od velkopěstitelů z Holandska, Německa, Řecka, Španělska a Itálie. Jestliže si však objednáte sezónní produkty, máte jistotu, že je dostanete od českých farem. Objednat si můžete všechno potřebné přes telefon, fax, e-mail anebo elektronický formulář dostupný na webové stránce firmy.

Publikováno: 01. 09. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator