Zajímavosti a trendy

I peněženka reprezentuje aneb Neudělejte si před klientem trapas!

Když se chystáte na obchodní jednání nebo jinou důležitou schůzku, určitě si dáváte záležet na tom, abyste působili reprezentativně. Dokonalá úprava zevnějšku, parfém a kvalitní, čisté oblečení nejsou všechno. Záleží i na takových detailech, jako je vaše peněženka! Vyhněte se trapasu a zkontrolujte, zda vaše stávající není tak trochu na ostudu. Pokud ani, máte nejvyšší čas na to, pořídit si novou.

Styl

Na obchodní jednání vyrážíte v dokonale nažehlené košili a saku, možná máte kompletní oblek i kravatu. Jaká peněženka se k takovému oblečení hodí? Jedině kožená! I když vám pro běžný život připadá mnohem praktičtější sportovní peněženka, na důležité události noste vždy peněženku z pravé kůže. Sportovní peněženka by působila stejně, jako kdybyste si k obleku obuli místo polobotek běžeckou obuv nebo si místo kožené brašny dali na záda expediční batoh.

Dokonalý stav

Peněženka už dávno není jen taštička na peníze. Dnes je zároveň módním doplňkem, který dotváří celkový dojem. Proto je důležité, aby působila reprezentativně, obzvlášť, pokud vás čeká oficiální setkání. Vaše peněženka musí být v naprosto dokonalém stavu. Oděrky a škrábance nejsou na místě. Pokud vaše peněženka vypadá na první pohled staře a ošuntěle, rychle ji vyměňte za novou.

Stejně tak by neměla být nikde natržená a měla by mít funkční zapínání či zip. Starou peněženku, jestli je ještě vůbec použitelná, si schovejte maximálně na horskou túru, vodáckou výpravu nebo jinou příležitost, kde hrozí poničení věcí.

O svou novou peněženku se dobře starejte, aby brzy nedopadla jako ta stará. Zapomeňte na její nošení v zadní kapse kalhot, zbytečně ji to škodí, navíc ani nevypadá hezky, když ji vytahujete. Noste ji raději v tašce. Můžete si koupit přípravek určený na dokonalou péči o kožené výrobky, díky kterému bude vaše peněženka ještě krásnější.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.