Zajděte si na rychlé „rande“ s podnikateli z oboru a získejte nové kontakty

Pravděpodobně jste alespoň v nějakém americkém filmu viděli moderní způsob seznamování, takzvané rychlé rande. Stejně tak seznámení probíhá i v běžném životě, přičemž minutová rande organizují různé společnosti. Celý princip spočívá v tom, že se ke stolu naproti sobě posadí dva lidé, kteří mají pouze několik málo minut na to, aby se vzájemně představili a poznali. Právě na tomto principu byl postaven rychlý networking, což je v podstatě minutové rande pro podnikatele, ale s tím rozdílem, že cílem není, aby se účastníci zamilovali, ale aby získali relevantní a zajímavé kontakty.

S rychlým networkingem přichází Ondřej Bukáček

Jako první s myšlenkou rychlého networkingu přišel americký podnikatel Tom Jaffee na konci devadesátých let. Postupem času se koncept rozšířil do všech zemí, včetně České republiky. V našich končinách s rychlým networkingem začal Ondřej Bukáček. Jak tedy networking Praha probíhá? V první řadě se podnikatelé, marketingoví specialisté, novináři, manažeři, startupisti a další odborníci působící v podobném oboru seznámí u stolečků. Vždy mají dvě minuty na to, aby se představili a vypíchli to nejzajímavější ze svého kariérního života. Jakmile jsou ledy prolomeny, je přichystán raut, během něhož se už přirozeně vytváří hloučky, jež si spolu chtějí popovídat, předat si kontakty a podobně. Cílem rychlého networkingu je, aby účastníci získali kontakty, s nimiž potom navážou spolupráci.

Net Forest má významné partnery

Za rychlým networkingem Net Forest stojí i významní partneři. Prvním je luxusní vinárna WineBar, kde se celá akce pořádá. Prostory jsou vskutku unikátní a ojedinělé. Samozřejmostí je přátelská atmosféra. Dalším partnerem je společnost WebMedea Services, která se specializuje na strategie pro digitální marketing založené na datové analytice. Jestliže se tedy chcete minutového networkingu zúčastnit, vyplňte na webových stránkách akce přihlášku. Do dvou týdnů se vám pořadatelé ozvou, kdy se máte na rychlý networking dostavit. Další akce je plánovaná na 15. listopadu.

Publikováno: 23. 10. 2018

Kategorie: Motivace

Autor: administrator