Vyberte si zaměstnání, které vás bude naplňovat

Máte pocit, že váš kariérní postup uvízl na mrtvém bodě? Chtěli byste za sebou vidět dobře odvedenou práci, za kterou budete řádně odměněni? Pak popřemýšlejte nad zaměstnáním realitního makléře. Není lákavé být pánem svého času, kdy si sami budete rozvrhovat své pracovní aktivity?

Na co se můžete těšit?

Práce realitního makléře je v prvé řadě různorodá. Nejedná se pouze o jednostranné prodávání nemovitostí. Stanete se zároveň finančním a právním poradcem, terénním pracovníkem, asistentem i psychologem. Vaším hlavním úkolem bude v co největší míře uspokojit přání a potřeby zákazníků. Pod pojmem realitní makléř práce si představte flexibilní pracovní dobu, při které se rozhodně nebudete nudit. Žádné sezení v kanceláři, nýbrž aktivní schůzky s klienty, prohlídky nemovitostí, komunikace s bankou ohledně financování. Realitní makléř je důležitý článek mezi kupujícím a prodávajícím, proto je žádoucí, aby byl nonstop k zastižení a uměl adekvátně zareagovat.

Nebudete jen strojem na vydělávání peněz

I když plat realitního makléře je přímo závislý na úspěšnosti prodeje, není žádoucí, abyste klienty tlačili do situace, ve které se nebudou cítit komfortně. Vaším dalším úkolem bude vcítit se do druhých, u čehož je vyžadován dostatek empatie a gentlemanského taktu. Pokud se vše podaří, můžete se těšit na odměnu 50/50 u nováčků a 80/20 u zaběhnutých makléřů. Realitní makléř plat se pohybuje při plném nasazení v řádech desetitisíců korun.

Už ve vás roste zájem?

Dospěli jste k názoru, že práce v realitách by pro vás byla ideální? Ptáte se, jak se stát realitním makléřem? Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář. Vše podstatné se dozvíte při osobním setkání mezi čtyřma očima. Pokud vám nechybí entuziasmus, pracovitost, obchodní duch a komunikativnost, máte skvělou startovací pozici.

Publikováno: 01. 01. 2018

Kategorie: Práce

Autor: administrator

Tagy: práce realitní makléř | realitní makléř plat