Zajímavosti a trendy

S podzimem to nekončí, party stany opět v akci

Kalendář není lhář. Léto už předalo své žezlo podzimu. Spousta lidí dychtivě hltá poslední teplé sluneční paprsky a příroda pomalu, ale jistě odevzdává své plody letošní úrody. Nastává pravá chvíle na nejrůznější ochutnávky – vinobraní, burčákofesty nebo trhy s bio zeleninou a ovocem. Děti pak čekají drakiády, halloweenské stezky odvahy plné dýní a nejrůznější radovánky spojené s rituály uspávání broučků. Všude tam se lidé v tomto období chystají a doufejme, že jim tyto radosti ani letos pandemie nepřekazí.

Aby mohly akce z organizačního hlediska proběhnout, je třeba dodržovat zvýšená hygienická a prostorová opatření. Jako zázemí pro pořadatele i návštěvníky velmi dobře poslouží levné party stany, kterými lze sektorově oddělit proud návštěvníků a zároveň jim poskytnout optimální zázemí. Stany mohou sloužit jako point pro catering, prezentaci, diskusi nebo jako přístřešek před nepřízní počasí.

Stan, co vydrží vše

Celoroční party stany jsou oblíbené pro svou snadnou logistiku a schopnost postavit je kdykoliv a kdekoliv. Díky své různorodosti zvládnout pojmout značné množství lidí nebo materiálu. Co do technologické náročnosti, stan má srovnatelné vlastnosti jako kterýkoliv jiný mechanický přístřešek. Obstojí ve srovnání se zděnými, dřevěnými i plastovými objekty, z hlediska finanční náročnosti je však nepopsatelně levnější a nemusíte na něj mít ani stavební povolení.

Konstrukce je vyrobena z ocelových trubek s vyztuženými spoji. Skelet je odolný a maximálně stabilní. Opláštění stanu je vyrobeno z PVC s hustotou 560 g/m2. Díky tomu je povrch naprosto voděodolný a vydrží teplotní výkyvy až do -40 až + 60 stupňů Celsia. Stan lze hermeticky uzavřít, což oceníte zejména v chladnějších dnech. Vnitřek stanu lze vytopit přímotopy nebo plynovou lampou, a tak zde můžete trávit celé dny i noci, i když už je venku nevlídno. Stan má navíc systém AIR CONTROL, který zabraňuje kondenzaci uvnitř stanu. Nebude se vám zde držet vlhkost, ani se zde nebude dařit plísni.

V případě, že už dopředu víte, že budete stan využívat jako úložný prostor, pořiďte si skladovací stany. Hlavní výhodou tohoto stanu je velmi pevná plachta, ve které střecha a boční stěny tvoří jeden celek. Díky tomu skladový stan odolá větru dešti a nezalekne se mrazů a sněhové nadílky. Vašim věcem udělá tu nejlepší službu, a to levně a bez velké námahy.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.