Zajímavosti a trendy

Relaxace na druhou: Luxusní sporťák Lexus RC F vás dostane

S prací se to nemá přehánět. Čas od čas u si musí dát „voraz“ i zarytý workholik, který jinak nemá na zábavu čas. Našli jste se v tom, ale nenapadá vás žádná vhodná aktivita? Zadívejte se na fotku Lexusu RC F a představte si, jak usedáte za volant a sešlapujete plynový pedál. Téměř pět set plnokrevníků pod kapotou vám dá zapomenout na starosti všedních dní. Žily vám začnou tepat pod náporem adrenalinu a jediné, co budete v danou chvíli vnímat, je brutální zrychlení. Umí snad vaše auto stovku za 4,5 vteřiny?

Když se Lexus RC F dostal na český trh, cenovka 2 145 000 Kč srazila spoustě zájemcům vaz. Kompaktní dvoudveřové kupé s osmiválcovým motorem o výkonu 477 koní navíc není typickým rodinným autem – a ne každý má pár milionů bokem na auto pro „víkendové dovádění“.

Vraťme se proto zpátky do reality. Vlastní svalnaté kupé s japonským rodokmenem si možná dovolit nemůžete, ale nic vám nebrání v tom, abyste si ho kdykoliv půjčili. Půjčovna sportovních aut Praha vám ho zapůjčí na jako dlouho budete chtít. Na den, víkend, i na celý měsíc.

Jízda se sporťákem, pod jehož kapotou burácí atmosférický osmiválec, je nezapomenutelným zážitkem, který si budete chtít zopakovat. Vůz je díky jedinečnému designu nepřehlédnutelný a budete se v něm cítit výjimečně.

Zajímá vás, proč půjčovna luxusních vozů Praha vsadila právě na Lexus RC F? Důvod je prostý. Je jedním z mála sportovních modelů, se kterými si poradí i méně zkušení řidiči. Tuhá karoserie v kombinaci se špičkovými brzdami Brambo garantuje velmi dobrou ovladatelnost a bezpečnost.

Zapůjčení Lexusu je dobrou volbou i pro někoho, kdo po něm již delší dobu pokukuje a zvažuje pořízení vlastního. Rozhodně není od věci, když si ultimátní sportovní kupé vyzkoušíte o něco déle než v rámci běžné testovací jízdy.

Detaily a možnost rezervace najdete na zabavnevozy.cz.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.