Zajímavosti a trendy

Jak si správně nasadit FFP3 respirátor a jak dlouho ho nosit?

V dnešní složité době se bohužel neobejdeme bez roušky či respirátoru. Vzhledem ke koronavirové pandemii je zapotřebí tuto situaci zastavit všemi dostupnými prostředky, a k nim patří právě respirátory. Kvalitním respirátorem můžete chránit sebe i své blízké před koronavirem, ale také před jinými virózami, a navíc respirátor můžete používat celkem po dlouhou dobu. V tomto článku jsme si připravili rady a tipy, jaký si správně nasadit respirátor FFP3 a jak dlouho ho nosit.

Jak dlouho lze respirátor FFP3 nosit?

Respirátor FFP3 můžete používat i několik týdnů. Nemusíte jej čistit, stačí ho sterilizovat, takže si naprosto vystačíte s dezinfekcí na respirátory. Ovšem se s naprostou určitostí vám nikdo stoprocentně neřekne, jaká je přesná maximální doba pro používání respirátoru. Vždy totiž záleží na okolnostech a prostředí, kde je používán. Rozhodně respirátor neperte ani nenamáčejte.

Tip: S FFP3 respirátory zkušenost popsal autor Radek z Ecoblogu. Rozhodně stojí za přečtení.

Jak si respirátor FFP3 správně nasadit?

Před nasazením respirátoru FFP3 si vždy preventivně umyjte ruce, protože právě na nich se vyskytuje množství bakterií a často i viry. Zároveň je potřeba dát upínací pásky přes hlavu tak, aby vás respirátor netlačil, ale zase se nesmí volně pohybovat po obličeji. Zkontrolujte, zda přes respirátor neproniká vzduch: nadechněte se, v případě, že zjistíte průnik vzduchu respirátor buď přesuňte do vhodnější polohy nebo upravte upínací pásky.

Co získáte pořízením respirátoru FFP3?

1. Dostatečnou ochranu před koronavirovým onemocněním a ostatními viry.

2. Ochráníte nejen sebe, ale také své blízké.

3. Nemusíte nakupovat jednorázové roušky, respirátor vydrží i několik týdnů

4. Pořízením respirátoru FFP3 získáte kvalitní produkt, který splňuje veškeré požadavky aktuální na aktuální pandemickou situaci.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.