Plastová přepravka je nenápadný, ale o to důležitější pomocník

Plastová přepravka je nenápadný, ale o to důležitější pomocník

K tomu, abyste si do domácnosti pořídili několik plastových přepravek, nemusíte mít příliš mnoho důvodů. Vlastně vám bude stačit jediný – potřeba uskladnit věci tak, aby je bylo možné kdykoliv přenášet. Praktický pomocník vám pomůže nastolit řad tam, kde momentálně vládne chaos. A také díky němu ušetříte spoustu drahocenného místa. Mohli bychom vás rovnou nasměrovat na spolehlivého prodejce, ale ještě před tím vám prozradíme konkrétní situace, kdy jsou přepravky k nezaplacení.

Jak stvořená do kufru auta

Ačkoliv si spousta lidí plastovou přepravku okamžitě zařadí někam do skladu nebo výroby, ve skutečnosti je její praktické využité mnohem pestřejší. Jedna nebo dvě by se určitě neztratily v zavazadlovém prostoru vašeho auta. Při cestě z nákupu byste díky nim nemuseli trnout, jestli se obsah tašek v první ostřejší zatáčce nevysype po celém kufru. Pro daný účel je ideální skládací varianta, protože ve složeném stavu zabírá jen minimum místa – a lze ji díky tomu v kufru vozit pořád, i když zrovna nemáte namířeno do supermarketu. A když si pořídíte vozík na přepravky, budete s nimi moct efektivně a bezpečně manipulovat.

Nejlepší volba pro uskladnění potravin

Zdaleka ne všechny potraviny patří do chladničky – a nechat je jen tak někde na polici? Nabízí se mnohem lepší řešení. Přepravky na potraviny se vyrábí v různých provedeních; mohou být uzpůsobeny pro přepravu a uskladnění ovoce a zeleniny, masa, ale také pečiva, cukrářského a lahůdkového zboží. Stačí jen zvolit správné provedení. V případě přepravek na ovoce a zeleninu je důležité, aby přepravka umožňovala proudění vzduchu a zachovala tím potraviny čerstvé a kvalitní. Naprostou samozřejmostí by měla být atest pro styk s potravinou. Pokud jste právě došli k závěru, že doma nebo kdekoliv jinde přepravky využijete, poohlédněte se po nich v e-shopu české rodinné firmy PK GROUP na pkgroup.cz. V nabídce najdete také sudy plastové, barely, euro přepravy a příbuzný sortiment.

Publikováno: 23. 09. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator