Podnikání

Podnikatelé objevují výhody textilní haly. V čem je lepší než tradiční řešení?

Textilní hala? A to je jako co? Pokud jste si po přečtení nadpisu představili konstrukci podobnou cirkusovému šapitó, vypusťte ji z hlavy. Jedná se o kvalitní montované haly, které patří k nejúspornějším a nejrychlejším řešením pro zastřešení podnikatelských aktivit všeho druhu. Plachtovou halu využívají významné společnosti jako Geosan Ostrava, Integry Automotive ve slovenském Lozornu, Thimm Service v Chotětově, Vlamax Bystřice a další. Jaké důvody je k tomu vedou?

Jak se textilní montované haly využívají?

Textilní montované haly nabízí spoustu prostoru pro skladování materiálu, ustájení hospodářských zvířat, sportování a mnoho jiných aktivit. Poměrně často nachází využití jako hangáry a jízdárny. K největším výhodám patří snadná montáž na takřka libovolném vyrovnaném terénu. Zároveň je lze napojit na stávající budovy a rozšířit tím stávající prostory.

Kvalitní montovaná hala je pokryta vysoce odolnou nánosovou PES tkaninou. Jde o textilii s dlouhou životností a ze skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů. Z marketingového hlediska je skvělé, že ji lze celoplošně potisknout a udělat z ní obrovský reklamní poutač. Pro branding jako stvořené!

Montované haly – www.haly-polak.cz charakterizuje lehká a jednoduchá konstrukce, která se skládá z krycí textilie a systému ocelových příhradových rámů. Montáž a případná demontáž nejsou časově náročně – stavbu lze kdykoliv přemístit, levně rozšířit nebo upravit její parametry.

Kdo vám ji postaví?

Pokud se vám levná, pevná a vysoce variabilní konstrukce líbí, zeptejte se na podrobnosti odborníků z české firmy POLAK CZ. Společnost se zabývá instalací průmyslových hal nejvyšší kvality řadu let a má za sebou spoustu úspěšně realizovaných projektů. Více informací a reference najdete na www.haly-polak.cz.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.