Jak výhodně „střelit“ nemovitost?

Jak výhodně „střelit“ nemovitost?

Zprivatizovali jste nebo zdědili nemovitost a přemýšlíte, že ji prodáte? Nevyznáte se v realitní džungli a nemáte ani ponětí, jak postupovat, abyste za svůj majetek dostali adekvátní cenu a zvládli k tomu veškerou byrokracii? Nejvyšší čas obrátit se na odborníky. Co vás při prodeji čeká a patrně ani nemine, pomohou rozklíčovat realitní makléři. Realitní kancelář se seznámí s dotčenou nemovitostí, začne ji propagovat a zajistí veškerý právní a smluvní servis. Ušetří vám mnoho času, ale i nervů.

Kde najít kupce?

Cílem spolupráce s realitní kanceláří je najít vhodného kupce. Začátkem úspěšného prodeje nemovitosti je správně nastavená nabídková cena. Při ní je třeba zohlednit stav nemovitosti, lokalitu, vybavení a všechny aspekty srovnat s aktuální nabídkou na trhu a prodanými nemovitostmi. Další postup při prodeji nemovitosti je zhotovení videoprohlídky, která má velký potenciál v oslovení potenciálních kupců v on-line prostředí. Zájemce se z pohodlí svého domova „prokliká“ do interiéru nabízené nemovitosti a získá tak prvotní pocit zájmu nebo nezájmu.

Individuální přístup

Ukázat byt v tom nejlepším světle dokáže služba homestaging, která má za úkol přímo zacílit na konkrétní zájemce. Homestaging zajistí, abyste vaši nemovitost prodali v co nejkratší době a za co nejvyšší cenu. Poté co realitní makléř vše vyšperkuje k dokonalosti, zprostředkuje i fyzické prohlídky a připraví veškeré dokumenty. Realitní makléř si umí poradit i s nestandardními obchody a vyhotoví smlouvy na míru každému klientovi a jeho nemovitosti. Realitní makléř vás neopustí ani při předání nemovitosti. Zajistí i přepis v katastru nemovitostí a přiznání daně na finančním úřadě. Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 03. 04. 2020

Kategorie: Finance

Autor: administrator