Nad tetováním je potřeba přemýšlet

Nad tetováním je potřeba přemýšlet

Tetování bylo donedávna přisuzováno pouze zločincům, nicméně to už dnes neplatí. V současné době se jedná o módní záležitost prostupující různými sociálními vrstvami. Nějakou formu kérky mají dnes často jak nejvýše postavení byznysmeni, tak i pomocní dělníci.

Co si vybrat?

Vzhledem k tomu, že tetování není hena nebo obrázek ze žvýkačky, co po prvním umytí zmizí, je potřeba si ho pořádně promyslet. Rozhodně není v tomto případě dobré dělat unáhlené závěry, jelikož zbavit se tetování sice lze, nicméně hodně draze. A navíc po takovém zákroku zůstane na kůži nevzhledná jizva. Proto je například nevhodné přemýšlet nad jmény svých aktuálních lásek. Ty se totiž mohou v průběhu času měnit, avšak tetování zůstává. Také není vhodné si nechávat vyrýt do kůže různé nechvalně známé symboly. Hlavně v mládí člověk koketuje s kdečím. V pozdějších životních etapách by pak mohl takovéto ozdoby na kůži litovat.

Kam zajít?

Rozhodně je jasné, kam nechodit. Existuje celá řada amatérů, již své služby nabízejí za docela sympatické peníze, avšak těm je potřeba se vyhýbat. Nejenže obvykle nejsou jejich schopnosti ani z poloviny tak dobré, jak se obvykle chlubí, ale zároveň mnohdy používají i špinavé a tupé jehly. Mnohem lepší, i když samozřejmě o trochu dražší, je navštívit tetovací salon Praha. Tam dokáží zrealizovat prakticky cokoliv v poměrně příjemném prostředí. V tetovacím studiu Praha samozřejmě působí pouze profesionální umělci, kteří svému řemeslu rozumí a používají ke své práci pouze čisté a kvalitní jehly.

Údržba

Po dokončení práce je nezbytné ještě nějakou dobu kůži udržovat v maximální možné pohodě. To mimo jiné znamená nevystavovat ji přímému slunečnímu svitu, hlavně během letních veder se nejedná o nejlepší nápad na světě. Také je nezbytné pokožku udržovat v kondici i pomocí indulony, případně obdobných krémů, jinak nemusí výsledek dopadnout vůbec dobře.

Publikováno: 28. 04. 2022

Kategorie: Zajímavosti a trendy

Autor: administrator