Zajímavosti a trendy

LED osvětlení: Efektivní řešení pro domácnosti i podniky

Vývoj nelze zastavit a v souvislosti s osvětlením je nyní na samotném vrcholu technologie LED. V posledních letech rychle vytlačuje standardní žárovky, a dokonce i do té doby populární úsporky různých typů. LED diody mají takřka univerzální využití napříč všemi myslitelnými segmenty – nachází využití v domácnostech, v kancelářích, v průmyslových objektech a na dalších místech. K dosání jsou svítidla různých typů včetně LED reflektorů, trubic a dalších. Proč byste před nimi neměli přivírat oči a naopak si je pořídit?

Největší výhody LED technologie

LED osvětlení je moderní a stylové. V interiérech vypadá dobře a působí až luxusním dojmem. Zároveň slouží jako perfektní zdroj levného světla a v dlouhodobém horizontu šetří podstatnou část nákladů. Pro srovnání: svítivost LED žárovky mají o 80 – 90 % větší svítivost než klasické zdroje světla.

K dalším výhodám LED žárovek patří velmi dlouhá životnost. Pohybuje se v desítkách tisíc hodin, čímž vám ušetří spoustu času a starostí – nebudete muset průběžně shánět nové zdroje světla, protože LED technologie vydrží v provozu po mnoho let. Za zmínku stojí také vysoká mechanická odolnost a minimální produkce odpadního tepla.

V nabídce je široké spektrum LED zdrojů a s přehledem si vyberete právě takové, pro jaké najdete využití. K dostání jsou také sady s dálkovým ovládáním, stylové LED pásky a množství dalších specifických typů.

Kde seženete kvalitní LED osvětlení levně?

Ceny světelných zdrojů na bázi LED technologie v minulých letech výrazně klesly, a pokud se po nich poohlédnete u specializovaného prodejce LEDAKCE.CZ, ušetříte ještě více. Odborníci na daný typ osvětlení nabízí žárovky, panely, pásky, reflektory, trubice a zářivky (ty si můžete prohlédnout na https://www.ledakce.cz/led-trubice-zarivky/) i zajímavé kousky v retro provedení. Zboží je skladem a budete ho mít k dispozici obratem.

Tablet pro práci i zábavu

Nový Apple iPad Pro 2021 poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Efektivní řízení podnikání

Tip na spolehlivý ERP software Money S4 pro efektivní řízení podnikání.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM software eWay-CRM vám usnadní komunikaci se zákazníky. Stahujte CRM zdarma pro Windows, Android i iOS.