KLT boxy najdou uplatnění při skladování i transportu

KLT boxy najdou uplatnění při skladování i transportu

Provozujete sklad nebo spediční společnost? A v jakých obalových materiálech zboží přepravujete? V obyčejných kartonových krabicích? Ty vám dlouho nevydrží! Snadno se promočí a pod větším nákladem se zbortí. Volte proto jen takové produkty, jež jsou adekvátní jak objemu, tak charakteru přepravovaného materiálu či zboží. Při přepravě a skladování se zaměřte na takový obalový materiál, jenž vám obě činnosti usnadní. Mezi ně jednoznačně patří stohovatelné přepravky, jejichž hlavní předností je, že je můžete prakticky stohovat na sebe. Tím skladovacích i transportních prostor využijete na maximum!

Praktické KLT přepravky

Jedněmi z nejuniverzálnějších produktů, jež najdou uplatnění v široké škále odvětví, jsou KLT přepravky a KLT boxy. Ty jsou k sehnání v pěti velikostech. Na výběr ovšem máte nejenom produkty různé délky a šířky, ale také různé výšky. Přepravky jsou vyrobeny z odolného a pevného plastu s patřičnou nosností a odolností vůči extrémně nízkým i vysokým teplotám.

Přepravujte ekologicky!

Velkému zájmu se těší i klasické europřepravky, jež jsou k dostání ve standardních rozměrech. Ty navíc můžete opatřit i praktickým víkem. Pokud byste ovšem rádi regulovali vnitřní objem přepravky, zaměřte svou pozornost na speciální stohovatelné přepravky Eurocklick, které i s výše zmíněnými produkty najdete v portfoliu renomované společnosti Schoeller Allibert Czech republic, s.r.o, která je už přes pět dekád lídrem tohoto segmentu nejenom na evropském trhu.

Uplatnění napříč odvětvími

Produkty společnosti Schoeller Allibert najdou uplatnění v maloobchodě i velkoobchodě. V průmyslu zemědělském, automobilovém, potravinářském i nápojovém. Ve skladu, výrobách napříč odvětvími i při skladování. V nabídce spolu se zmíněnými přepravkami najdete i skládací, pevné paletové a IBC kontejnery, dále plastové palety a vozíky.

Publikováno: 03. 10. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator