Zajímavosti a trendy

Nejprodávanější šicí stroj

V roce 2020 byl nejprodávanější šicí stroj Brother model Brother NV 15. Je to vynikající elektronický šicí stroj s dostatkem stehů a s báječnými elektronickými funkcemi, které usnadňují šití.

Vyhrál D-test už v roce 2011 ještě pod označením Brother NV 10 s jemně růžovou barvou panelu. Model NV 15 je potom modelový následník tohoto šicího stroje a v D-testu z roku 2016 se umístil na druhém místě, za svým stájovým kolegou Brother NV 55, který je ještě lepší.

D-test vyhrály tyto stroje především proto, že jsou tiché a snadno se ovládají. Jednoduchost ovládání je pro všechny šicí stroje Brother klíčová – konstruktéři strojů se velice zaměřují na to, aby obsluha byla intuitivní a mají spoustu vychytávek, jak vám s obsluhou šicího stroje pomoci.

Jsou to drobnosti, které potěší – nit se při navíjení spodní cívky nevymotává, protože stroj má speciální lůžko, do kterého cívku ukládáte a které nit podrží i ořízne, ořez najdete na destičce pro vkládání spodní cívky do stroje i na boku stroje. Šicí stroj automaticky sám zapošívá a poradí vám, jakou patku pro daný typ stehu zvolit.

Šicí stroj vám pomůže navléknout nit do jehly a nenechá vás ve štychu ani v okamžiku, kdy s vámi budou šít děti – zpomalí a bude s nimi šít pomaličku krokem, aby šití stíhaly.

Pokud tedy uvažujete, že si koupíte šicí stroj, doporučujeme určitě Brother NV 15 – na jeho prodejích je vidět, že snad všichni, kdo ho mají doma, ho doporučili svým kamarádům a známým. Udělejte to taky.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.