Zajímavosti a trendy

Jak funguje moderní rozhlas pro města a obce?

V mnoha městech a obcích se modernizuje rozhlasová a ozvučovací technika. V daném segmentu existuje hned několik různých možností, ovšem nejčastěji využívané jsou drátové rozhlasy. O montáž se stará přímo odborná firma, která v případě potřeby zajistí i záruční a pozáruční servis. V následujících řádcích vám představíme nejen samotné řešení, ale také společnost, která v tomto segmentu působí.

Drátový rozhlas pro města a obce

Pokud si říkáte, že drátový rozhlas pro města a obce nemá v současné době žádný smysl, potom jste na omylu. Jedná se totiž o zařízení, skrze které se šíří informace na území obce či města. Po ulicích jsou rozmístěny reproduktory a signál se přenáší drátovým vedením. Sice jsou k dostání i bezdrátové alternativy, nicméně spousta měst a obcí nedá dopustit na drátovou variantu.

Skrze obecní rozhlas se obyvatelé mohou dozvědět o hrozícím nebezpečí, ale i kulturních akcích a dalších připravovaných aktivitách.

Jestliže tedy chcete pořídit nový obecní drátový rozhlas pro obec či město, nechejte si poradit od specialistů, již vám pomohou s délkou kabelového vedení, počtem reproduktorů, ale i dalšími věcmi. V nabídce jsou rozhlasové ústředny s různými výkony, a to od 100 W do 10 000 W.

EL-MIK je specialista na drátové rozhlasy

O montáž a servis i opravy se vám postará společnost EL-MIK, která na tomto trhu působí od roku 1994. EL-MIK se od samotného počátku zaměřuje na výrobu, prodej i montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Poskytuje odborné poradenství, nabízí komplexní služby a snaží se vždy vyhovět i po cenové stránce.

EL-MIK má ve svém produktovém portfoliu ještě i reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny, ozvučení pro školy a podobně. Více informací i kompletní seznam produktů najdete na firemní webové stránce elmik.cz.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.