Podnikání

iPodnik: Moderní kancelář v cloudu šetří firmám peníze i starosti

Přesouvání informací na cloud není hudbou budoucnosti. Firmy, které si uvědomují výhody daného řešení, tak činí již nějaký ten pátek. Cloudová úložiště umožňují jednoduché sdílení bez ohledu na čas a místo. Zaměstnanci mohou využívat široké spektrum aplikací, aniž by museli docházet do kanceláře. Klíčový je výběr kvalitní služby. V českém podnikatelském prostředí patří k nejoblíbenějším iPodnik – vyznačuje se komplexním a přesto intuitivním uživatelským rozhraním. Pokud vám možnost práce s firemními programy a daty odkudkoliv imponuje, máte jedinečnou šanci tak činit.

Služba iPodnik přináší firmám mnoho výhod. Přináší významnou úsporu nákladů na infrastrukturu a správu. Jednoduše jí nahradíte starou infrastrukturu privátním cloudem na platformě Microsoft – nastavení není náročné a komplikovaný není ani přenos současných dat. S garantovanou non-stop podporou a denními zálohami jsou data v naprostém bezpečí.

Plnohodnotné zázemí pro každou firmu

Díky iPodniku mají k dispozici špičkové IT zázemí i menší firmy, které si komplexní řešení nemohly dovolit. Všichni uživatelé šetří náklady na servery, hardware a softwarové licence. Kancelář v cloudu vede k celkovému zrychlení procesů a umožňuje správu projektů či obchodní komunikace z libovolného zařízení.

V čem je kancelář v cloudu lepší oproti fyzickému serveru?

Momentálně lze v rámci iPodniku využívat celkem 15 služeb. Cloudový computing umožňuje flexibilní využívání aplikací (např. účetnictví online v rámci systému Pohoda nebo nástroje Exchange online), které jsou právě zapotřebí – vždy v aktuální verzi a s odpovídajícím počtem uživatelů. Oproti samostatnému serveru je využívání služby levnější o více než polovinu, navíc odpadají časově náročné činnosti v podobě instalace/konfigurace, běžné správy apod.

Díky iPodniku budete mít sadu profesionálních nástrojů po ruce třeba na druhém konci světa. Podrobnosti, aktuality a ceník najdete na ipodnik.cz.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.