Sháníte krabice na míru? Víme, kde si určitě vyberete

Na tom, zda se zboží dostane v pořádku až k zákazníkovi, má velký podíl kvalita obalového materiálu. Pokud vám stávající dodavatel nevyhovuje, protože nedokáže splnit vaše požadavky na kvalitu, cenu či jiná specifická přání, obraťte se na prověřeného výrobce South Bohemia Star. Firma se na trhu pohybuje více jak čtvrt století a má vlastní výrobnu s moderními technologiemi. Výhody spolupráce jsou zjevné – nebudete muset udržovat skladové zásoby, a přesto budete mít krabice a další typy obalů neustále k dispozici. Nedílnou součástí sortimentu je také výroba krabic na míru.

Kompletní sortiment kvalitních obalových materiálů

Tradiční česká firma nabízí ucelený sortiment kartonových krabic, přepravních boxů a vík, poštovních obalů, ale také fixačních materiálů a systémů, ochranných hran a rohů, cívek a obalových materiálů v roli. Výroba obalů probíhá ve standardizované kvalitě dle normy ISO 9001:2009. Vždy tak dostanete stejné výrobky, na které jste zvyklí.

Výroba krabic na zakázku

Společnost South Bohemia Star má s výrobou kvalitních obalů z vlnité lepenky bohaté zkušenosti. Zároveň disponuje nejmodernějšími technologiemi, díky kterým může portfolio produktů průběžně rozšiřovat a nabízet výrobu krabic na míru. Odborníci garantují zodpovědný přístup ke každé zakázce bez ohledu na její velikost. Detaily zakázky s vámi zkonzultují a poskytnou vám cenné rady. Navíc si nemusíte lámat hlavu s nastavením optimálních rozměrů či výběrem vhodného technologického řešení – o to se za vás postará tým specialistů. Nemusíte se omezovat nabídkou typizovaných boxů, protože South Bohemia Star dokáže realizovat i atypicky tvarované a různě zpracované kartonové krabice. Chcete se o výrobě obalů pod taktovkou české firmy South Bohemia Star dozvědět více? Informace o sortimentu a možnost objednávky online najdete na www.southbohemiastar.cz.

Publikováno: 23. 09. 2017 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator

Tagy: kartonové krabice na míru | výroba krabic