5 největších výhod plachtových hal, pro které si je oblíbíte i vy

5 největších výhod plachtových hal, pro které si je oblíbíte i vy

Plachtová hala je jednoduché a rychlé řešení, když potřebujete rychle a levně získat nové prostory určené např. ke skladování. Víte, jaké jsou výhody plachtových hal oproti tradičním budovám? Přečtěte si je a zjistěte, v čem jsou skvělé.

Využití plachtových hal

Nejčastěji se využívají jako mobilní skladovací haly, možností je ovšem více. Plachtovou halu si můžete kupříkladu pořídit jako party stan. Větší haly lze využít také jako hangár, sportoviště nebo třeba místo určené k průmyslové výrobě. Záleží především na vašich představách. Plachtové haly lze podle potřeby vybavit různými doplňky.

5 výhod plachtových hal

  1. Nízká cena

Cena materiálu i montáže plachtových hal je poměrně nízká, vyjde o dost levněji než stavba klasické budovy. Materiál je přitom velmi kvalitní a konstrukce odolná.
  1. Údržba je jednoduchá

Provozovat a udržovat plachtovou halu je snadné a levné.
  1. Potřebujete halu rozšířit? Žádný problém

Když se dnes rozhodnete pro určitou velikost haly, ale za půl roku zjistíte, že byste ji potřebovali prodloužit či jinak změnit, nebude to znamenat žádný problém. Kdykoliv je možné halu libovolně rozšířit tak, aby vám vyhovovala.
  1. Blesková montáž, blesková demontáž

Realizace plachtové haly je krátkodobá záležitost, vyroste vám takřka před očima. Podobné je to i s demontáží. Díky tomu lze halu kdykoliv snadno přestěhovat, což byste s běžnou budovou udělat nemohli.
  1. Doplňky podle vašeho přání

Do haly lze zavézt osvětlení, klimatizaci, vytápění či zateplení a přizpůsobit ji tak vašim požadavkům.

Hledáte spolehlivého dodavatele plachtových hal?

Na závěr pro vás máme tip na dodavatele plachtových hal: Argoservis. Tato firma zajišťuje všechny služby týkající se plachtových hal. Postará se jak o dodání materiálu a samotnou montáž, tak o úpravu terénu a také případnou demontáž.

Publikováno: 21. 10. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator