Velkoobchody s oblečením nabízí reklamní textil i kousky pro volný čas

Velkoobchody s oblečením nabízí reklamní textil i kousky pro volný čas

V dnešní době se paradoxně právě velkoobchody s reklamním oblečením staly těmi, které vám umí nabídnout oblečení bez potisku a zbytečného brandingu. Což je docela vzácnost a řada drobných e-shopů a obchůdků se dokonce na této filosofii snaží postavit svůj business. Tak široký sortiment, jaký prodává Xfer.cz, však najdete málokde.

Když to chceme bez potisku

Mnohdy sháníme pro různé účely kvalitní textil bez potisku. Není to však snadné. Sehnat bílé tričko bez log a potisků je skutečně složité, natož ještě takové, které drží tvar i po vyprání. Tento sortiment potřebují různé minidílničky, které se zabývají třeba zdobením triček. Ocení jej kroužky a kluby, jež dávají dohromady kostýmky například pro malé tanečnice v kroužku předškoláků. Hledáme je, když chceme celé rodině dopřát vtipně potištěná trička, která sami vyrobíme. Někdy potřebujeme triko, jindy mikinu. Často sháníme bílé oblečení, ale mnohdy naopak v konkrétní barvě. Potřebujeme pánské, dámské i dětské střihy a též velikosti. V běžné obchodní síti tento sortiment prostě chybí. Řešením jsou velkoobchody s oblečením, jakým je Xfer.cz.

Když ne čisté, tak s profi potiskem

Někdy nechceme toto oblečení sami v rámci DIY aktivit dotvářet. Potřebujeme třeba pro náš firemní sportovní tým vytvořit levnou alternativu dresů. V tomto případě dokáže Xfer.cz nabídnout i profesionální potisk sortimentu, který si vybereme. Kvalitní textil ze své nabídky též snadno promění na reklamní textil pro naše zákazníky, obchodní partnery a další klienty. Hledáte-li „velkoobchody-oblečení“, rozhodně se podívejte na sortiment Xfer. Ten tvoří skutečně velké množství basic oděvů v několika střizích, plus další doplňkové výrobky. Sortiment zahrnuje trika, polokošile, mikiny, fleece oblečení, bundy a vesty, sportovní oblečení, čepice, pracovní oblečení a tašky. Většinou každý model oblečení je nabízený hned v několika barvách. Vybrat si lze z nabídky pro muže, ženy a děti. Samozřejmě řada výrobků je i unisex.

Publikováno: 23. 03. 2020

Kategorie: Zajímavosti a trendy

Autor: administrator