Vzdělání

V rámci kvalitního jazykového kurzu se anglicky naučíte mnohem rychleji a lépe

Kolik řečí umíš, tolikrát si člověkem, praví staré známé moudro. Je vrcholem vašich jazykových dovedností objednávka jídla v zahraniční restauraci? Nebo naopak některý cizí jazyk ovládáte perfektně a toužíte se tak naučit i další? Nikdy není pozdě začít se vzdělávat. Na kurz v jazykové škole se může přihlásit kdokoli v jakémkoli věku.

Angličtina je světový jazyk, ovládáte ji perfektně?

Bez angličtiny se už dneska prakticky neobejdeme. Přesto, že se jí na základních i středních školách věnuje velká pozornost, není výuka dostatečně kvalitní a přínosná. Maturanti sice zvládnou vyplnit kvanta cvičení v pracovních sešitech, v praktickém užití jazyka ovšem pokulhávají. O tom, že po škole jazyk rychle zapomínají, ani nemluvě.

Naštěstí existují kurzy pro děti i dospělé. Školu Britannika mohou navštěvovat úplně všichni nezávisle na věku či jazykové úrovni. Jazyková škola Praha otevírá kurzy jak pro úplné začátečníky, tak pro znalce, kteří chtějí své dovednosti dotáhnout na úroveň rodilého mluvčího. Kurzy probíhají individuálně nebo skupinově, přičemž v jedné skupině je maximálně 8-10 studentů.

Angličtinou to nekončí

Angličtinou samozřejmě výuka cizích jazyků nekončí. Jazyková škola v Praze : https://www.jazykovekurzypraha.cz/ vás naučí také další jazyky. V nabídce jsou kurzy španělštiny, ruštiny, němčiny, francouzštiny a italštiny. Jmenované jazyky využijete nejen při cestování Evropou, ale na exotické dovolené ve vzdálenější destinaci. Tak proč se do nich nepustit?

Nekupujte zajíce v pytli

Ne všechny kurzy jsou kvalitní. Dobrá jazykovka umožňuje studentům zkušební lekci zdarma, aby měli šanci zjistit, zda jim bude výuka vyhovovat. Škola Britannika si zakládá na přívětivosti, a tak je ochotná zapůjčit učebnice nebo zdarma poskytnout náhradní lekci, pokud se studenti nemohou např. z důvodu nemoci zúčastnit své hodiny.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.