Podnikání

Primapol: Dodavatel hutních materiálů a plastů, který vám ušetří čas a peníze

Najít spolehlivého dodavatele není snadné. Platí to i pro segment hutních materiálů a plastů, které jsou navíc náročné na manipulaci a skladování. Přesto u nás působí firmy nabízející „just in time delivery“, tedy dodávku v čase, kdy se vám to bude hodit. Ušetříte díky tomu čas i peníze.

K předním distributorům finálních produktů a polotovarů patří společnost Primapol. Na trhu je od roku 2004 a v současné době drží skladem velké zásoby. Jedná se o více než 20 tisíc položek o celkové hmotnosti kolem 3 tisíc tun. Filosofií firmy je koncept „vyřídit vše najednou“ a „dodávat zákazníkům přesně na čas“. A právě to z ní dělá jedinečného partnera, se kterým můžete podnikání posunout na další úroveň.

Primapol dodává hliníkové svitky a další produkty z tohoto kovu, technické plasty, nerezové tyče, titan a široké spektrum požárních produktů. Slitiny nabízí v obchodní i letecké kvalitě. Sortiment je průběžně rozšiřován a přizpůsobován potřebám zákazníků.

Společnost Primapol disponuje moderně zařízenými sklady a špičkovým zpracovatelským zařízením, mezi kterým nechybí potahovací linka, automatické kotoučové pily, pásové pily a další zařízení. Centrální sklad se nachází v Pleteném Újezdu u Kladna, tedy pouze 15 minut jízdy od Letiště Václava Havla Praha. Z celkové plochy 9 tisíc m2 je 8 tisíc m2 zastřešeno.

Pro Primapol je prioritou kvalita služeb a zakládá si na rychlém dodání a spolehlivosti. Garancí koordinované a odpovědné práce vedení jsou certifikace AS 9120 a ISO:9001:2008.

Zákazníci mohou využívat také doplňkové služby. Konkrétně jde o uskladnění, zpracování a dodávku kovových a plastových materiálů. Vždy v maximálním souladu s individuálními potřebami. Primapol vychází vstříc i nestandardním požadavkům a neodmítá ani zájemce o atypické velikosti. Díky úzkým vazbám na dodavatele a špičkovému technologickému zázemí je možné téměř vše.

Bližší informace najdete na www.primapol.cz.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.