Marketing

Plechové dózy vám zajistí propagaci zdarma

S nastupujícím podzimem se mnoho firem rozhoduje, jaké propagační dárky dát svým obchodním partnerům a pravidelným zákazníkům. Jednou z nejlepších možností jsou originální plechové dózy, které jsou levné, ale přitom velice praktické a mají velký propagační potenciál.

Proč dávat zákazníkům propagační dárky

Pokaždé, když obdarovaný použije váš dárek, uvidí vaše logo. Vaši firmu si tak snadno zapamatuje, a když po nějaké době bude potřebovat něco z toho, co nabízíte, bude mít jasno v tom, kam se obrátit. Aby však dárek dokázal plnit svou propagační funkci, je nezbytné, aby byl co nejvíce praktický a užitečný. Plechovky a plechové dózy splňují tyto požadavky na výbornou.

Proč jsou plchové dózy skvělý propagační dárek?

Na rozdíl od kalendářů, propisek, samolepek a jiných často používaných reklamních předmětů, mají plechové dózy několik nezanedbatelných výhod. Hlavními jsou jejich užitečnost a dekorativnost. Krásně malované plechové dózy jsou nejen praktickým řešením pro úschovu různých drobných předmětů, kávy, čajů a dalších potravin, ale také se budou skvěle vyjímat na kuchyňské lince, poličce či regálu ve skříni. Mezi další výhody plechových dóz patří i jejich trvanlivost. Při správném zacházení jsou téměř nezničitelné, takže vydrží propagovat vaši firmu po dlouhé desítky let.

Propagační plechové obaly si můžete dát do nákladů

Pokud se chystáte rozdat svým zákazníkům či obchodním partnerům plechové propagační dózy, pravděpodobně přemýšlíte, jak to udělat abyste si tyto dárky mohli odečíst z daní. Aby to bylo možné, musí vaše plechovky splňovat tyto dvě podmínky, jejichž dodržení není v případě tohoto sortimentu nijak složité. Každý z plechových obalů musí být viditelně označen vaším logem nebo jménem vaší firmy a cena jedné plechové dózy nesmí přesáhnout 500 Kč bez DPH.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.