Podnikání

Plastové bedny s víkem od Schoeller Allibert

Ochrana a bezpečnost přepravovaného zboží patří mezi priority každé výroby. Cesta k zákazníkovi může být velmi dlouhá a produkty mohou vyžadovat specifické potřeby, aby si udržely požadované vlastnosti.

Proto je potřeba při volbě vhodného přepravního obalu myslet na to, jak zboží zabezpečit. Přesně pro tyto účely je vhodné zvolit plastové bedny a kontejnery s víkem, popřípadě uzamykatelné řešení.

Plastová bedna s víkem slouží tedy jako ochrana zboží před kontaminací, nechtěným znečištěním prachem při manipulaci ve výrobě, uskladnění a převozu.

Jaké jsou tedy výhody plastových přepravek s víkem:

  • · bezpečné, hygienické
  • · velmi snadné na údržbu
  • · bytelné, vyrobené z kvalitního plastu jako je polyetylen a polypropylen
  • · kompatibilní s plastovými paletami
  • · variabilní: stohovatelné, skládací, zasouvací
  • · recyklovatelné, znovupoužitelné

Pojďme si představit nejprodávanější přepravní boxy, které by Vás mohli zaujmout:

Plastový kontejner Magnum Optimum

Tento skládací paletový kontejner je navržen tak, aby mohl převážet až 750 kg těžký náklad. V této kategorii nemá na trhu konkurenci a je proto nejprodávanějším produktem v nabídce společnosti Schoeller Allibert. Je vyroben z odolného plastového materiálu. V nabídce naleznete různé rozměry (1200×1000, 1200×800) a velikosti. Pro ještě vyšší ochranu je možné zakoupit i paletové víko, které celou jednotku maximálně zabezpečí při transportu.

Univerzální přepravka EuroClick

Tento pomocník do skladu i do výroby je speciálně vyvinutý právě firmou Schoeller Allibert. Jeho největší předností je variabilita vnitřního objemu díky nástavci Click Booster. Můžete tak zvyšovat nebo snižovat velikost prostoru uvnitř. Tyto nástavce se vyrábějí v různých barevných variantách. Odlišíte tak jednoduše jejich účel a funkci. Samozřejmostí je kvalitní zpracování, velmi lehká hmotnost, vysoká nosnost a snadná údržba.

Oba výrobky vyhrály prestižní české ocenění Obal roku i světovou soutěž WorldStar Packaging Award.

Neváhejte si pořídit vysokou kvalitu a spolehlivost!

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte společnost Schoeller Allibert telefonicky nebo emailem na info.czechrepublic@schoellerallibert.com. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.schoellerallibert.com/cz.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.