Naučte se cizí jazyk. Zvýšíte svou cenu na trhu práce a budete efektivněji podnikat!

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Ale co když jste při výuce cizích jazyků nedávali pozor a nyní cítíte, že vám ujíždí vlak? Pokud jde o výuku ve škole, pocit viny není na místě – úroveň není nijak valná a stejně byste se toho moc nenaučili. Škoda jen, že jste se již v minulosti nepřihlásili na kvalitní kurz pod taktovkou renomované jazykové školy. Není však všem dnům konec a co jste nestihli do teď, můžete kdykoliv napravit. Co díky znalosti další řeči získáte?

Cizí jazyk jako předpoklad dobré pracovní pozice

Hledáte práci, ale narážíte na požadavky ohledně jazykových dovedností? Pravdou je, že znalost cizí řeči dnes přestává být výhodou a posouvá se k nepsanému standartu. Jinými slovy – v čím dál více oborech se počítá s tím, že uchazeč cizí jazyk zvládá, a to i v případě, že ho nebude aktivně používat.

Rozšíření podnikání za hranice

Podnikáte a lokální trh se vám jeví jako malý rybník? Jestliže vás brzdí pouze jazyková bariéra, měli byste s tím něco udělat. Vhodně zvolená jazyková škola Praha z vás do několika měsíců udělá schopného řečníka. Vaše podnikání pak konečně posunete na další úroveň, protože vám nic nebude bránit v jednání se zahraničními partnery.

Kterou jazykovou školu zvolit?

S nabídkami kurzů se doslova roztrhl pytel a není snadné vybrat správně. Dobrému jménu se těší například jazyková škola Praha 2 Britannika, která funguje od roku 2009. Popularitu si získala díky kombinaci zajímavé výuky, kvalitních lektorů, příznivých cen, zapůjčení učebnic a věrnostním bonusům. Někteří studenti dochází na kurzy již od doby založení, což svědčí o vysoké úrovni výuky. Další výhodou je možnost studijního pobytu v zahraničí v některé z oblíbených destinací včetně Malty, Itálie a Španělska. Podrobnosti najdete na www.jazykovekurzypraha.cz.