Motivace

Lázeňský pobyt jako firemní teambuilding

Vícedenní společenské akce jsou pro formování pozitivních pracovních vztahů osvědčenou metodou. Umožněte svým zaměstnancům se s ostatními kolegy seznámit za zcela odlišných podmínek, než je tomu v pracovním prostředí a objednejte si wellness pobyt na víkend v jednom z mnoha žádaných hotelů nebo penzionů.

Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro všechny majitele firem, kteří hledají efektivní způsob teambuildingu.

Výhody wellness pobytu v rámci teambuildingu

Úspěšně vedený teambuilding je ze současného pohledu nepostradatelnou součástí většiny firemních kultur. Zástupci vedení jednotlivých společností již dávno pochopili, že pracovní výkonnost neodmyslitelně souvisí s nastavenou atmosférou na pracovišti. Posilování vzájemných vztahů v rámci strukturního obsazení společnosti je tak jednou z mnoha složek, které je třeba brát zcela vážně.

Wellness pobyt se tak stává jednoznačně nejsnadnější cestou k ucelení kolektivu, což následně vede k lepším výsledkům v pracovním nasazení. Pobyt mezi zaměstnance vnese zajímavé situace, při kterých se s kolegy lépe seznámí a zároveň poodkryjí jejich doposud skryté povahové rysy.

Jaké jsou současné trendy?

Wellness pobyt určený k upevnění pracovních vztahů je třeba vybírat s maximální pečlivostí a ohledem na věk zaměstnanců. Pro mladou IT společnost, kde se věkový průměr zaměstnance pohybuje někde kolem 25 let doporučujeme pobyt protkaný adrenalinovými akcemi. V případě pracovního kolektivu s vyšším věkovým průměrem se nabízí výlet do míst s lázeňskými procedurami. Vždy se snažte vybrat takový pobyt, který vaši zaměstnanci preferují nebo očekávají.

Jak vybrat správný teambuilding pobyt na víkend?

Vybíráte pobyt na poslední chvíli a nejste si jisti, pro jaký typ se rozhodnout? Není nic snadnějšího, než uspořádat firemní anketu a nechat příslušné pracovníky hlasovat pro jednu z nabízených variant. Možná vás výsledek hlasování překvapí a vy se tak touto nenápadnou formou o svých podřízených dozvíte zajímavé informace.

Ať už vaše hlasování nebo výběr dopadne jakkoliv, vybírejte pobyty z prověřených míst. Doporučujeme portál Spa.cz, kde naleznete nejžádanější pobyty v nejoblíbenějších lokalitách.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.