Lázeňský pobyt jako firemní teambuilding

Lázeňský pobyt jako firemní teambuilding

Vícedenní společenské akce jsou pro formování pozitivních pracovních vztahů osvědčenou metodou. Umožněte svým zaměstnancům se s ostatními kolegy seznámit za zcela odlišných podmínek, než je tomu v pracovním prostředí a objednejte si wellness pobyt na víkend v jednom z mnoha žádaných hotelů nebo penzionů. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro všechny majitele firem, kteří hledají efektivní způsob teambuildingu.

Výhody wellness pobytu v rámci teambuildingu

Úspěšně vedený teambuilding je ze současného pohledu nepostradatelnou součástí většiny firemních kultur. Zástupci vedení jednotlivých společností již dávno pochopili, že pracovní výkonnost neodmyslitelně souvisí s nastavenou atmosférou na pracovišti. Posilování vzájemných vztahů v rámci strukturního obsazení společnosti je tak jednou z mnoha složek, které je třeba brát zcela vážně. Wellness pobyt se tak stává jednoznačně nejsnadnější cestou k ucelení kolektivu, což následně vede k lepším výsledkům v pracovním nasazení. Pobyt mezi zaměstnance vnese zajímavé situace, při kterých se s kolegy lépe seznámí a zároveň poodkryjí jejich doposud skryté povahové rysy.

Jaké jsou současné trendy?

Wellness pobyt určený k upevnění pracovních vztahů je třeba vybírat s maximální pečlivostí a ohledem na věk zaměstnanců. Pro mladou IT společnost, kde se věkový průměr zaměstnance pohybuje někde kolem 25 let doporučujeme pobyt protkaný adrenalinovými akcemi. V případě pracovního kolektivu s vyšším věkovým průměrem se nabízí výlet do míst s lázeňskými procedurami. Vždy se snažte vybrat takový pobyt, který vaši zaměstnanci preferují nebo očekávají.

Jak vybrat správný teambuilding pobyt na víkend?

Vybíráte pobyt na poslední chvíli a nejste si jisti, pro jaký typ se rozhodnout? Není nic snadnějšího, než uspořádat firemní anketu a nechat příslušné pracovníky hlasovat pro jednu z nabízených variant. Možná vás výsledek hlasování překvapí a vy se tak touto nenápadnou formou o svých podřízených dozvíte zajímavé informace. Ať už vaše hlasování nebo výběr dopadne jakkoliv, vybírejte pobyty z prověřených míst. Doporučujeme portál Spa.cz, kde naleznete nejžádanější pobyty v nejoblíbenějších lokalitách.

Publikováno: 09. 07. 2020

Kategorie: Motivace

Autor: administrator