Konference nejsou přežitek. Proč se účast stále vyplatí?

Proč byste měli navštěvovat konference v době, kdy je internet doslova zahlcen informacemi? Nejde o zbytečně promarněný čas a peníze? V tomto článku vás přesvědčíme o tom, že konference nejsou přežitkem a naopak vás mohou posunout o kus dál.

Nabrousíte pilu

Účast na konferenci nesmíte pokládat za ztrátu času, který byste mohli věnovat práci. Ne nadarmo se říká, že tupá pila nepořeže strom tak efektivně jako nabroušená. Konferenční prostory se stanou místem, kde načerpáte spoustu sil a chuť do práce.

Setkáte se s experty tváří v tvář

Všechny je znáte ze sociálních sítí, čtete jejich články, ale nikdy jste se s nimi nesetkali tváří v tvář. Potřesete si rukou s vašimi idoly a poznáte je z jiného úhlu. Rozhodně zkušenost k nezaplacení (kterou na internetu nezískáte).

Nové možnosti spolupráce

Na dobré konferenci dostanete dostatek příležitostí pro navázání spolupráce se schopnými lidmi. Prodiskutovat společné projekty nad kávou nebo u oběda je příjemnější než komunikace na dálku. Zároveň se nabízí reálná šance, že získáte nové zákazníky. Stačí se zúčastnit „správného“ eventu. Pokud nedorazíte, možná si na vaší židli sedne váš největší konkurent.

Inovativní řešení

Na webu se sice dozvíte spoustu věcí, ale některé vychytávky si odborníci nechávají pro sebe. Anebo je právě vymysleli a vy budete první, kdo se o novinkách dozví. Konference se nesou v duchu efektivních nástrojů, které šetří čas a zefektivňují práci. Můžete se s nimi seznámit i vy.

Relax v příjemném prostředí

I zarytý workholik si čas od času rád odpočine. Tím spíš, pokud se konference koná na místě, jako je čtyřhvězdičkový hotel Praha Belvedere. Zmíněné konferenční prostory v Praze patří k nejlepším u nás i ve střední Evropě. Pravidelně se zde konají atraktivní eventy a hosté si jej nemohou vynachválit. Dámy si cení nově otevřeného kadeřnictví v přízemí hotelu, pánové nedají dopustit na thajské masáže. Konference v takovém prostředí má šťávu!

Publikováno: 29. 05. 2017

Kategorie: Vzdělání

Autor: administrator