Marketing

Když reklamní předměty, tak z přírodních materiálů

V posledních letech se dbá na ekologii. Zjistilo se totiž, kde končí plasty, které bez těžkého svědomí házíme do smíšeného odpadu. A ukázalo se také, jaké negativní dopady to má, respektive jaké negativní dopady na přírodu mají veškeré naše úkony a rozhodnutí, která v životě uděláme. I proto se ekologie dostala i do světa reklamních předmětů.

Ještě donedávna byly ekologické reklamní předměty jedním velkým tabu. Jen málokterá společnost do nich chtěla investovat, protože jim přišly méně kvalitní. Jenže když se ukázalo, jaké obrovské ekologické dopady má výroba klasických reklamních předmětů, rázem se přešlo na ekologickou, i když dražší, alternativu.

Reklamní předměty z přírodních materiálů

Vzdávat se reklamních předmětů, to je holý nesmysl. Důvodem toho je fakt, že se jedná o opravdu efektivní propagaci podniku, která navíc není tak drahá, jako kupříkladu obrovské billboardy ležící u silnice. Pokud však chcete snížit ekologické dopady na planetu, stačí přejít na reklamní předměty z přírodních materiálů.

Jak již bylo zmíněno, reklamní předměty z přírodních materiálů jsou ekologicky šetrné a v posledních letech velkým trendem. Vyrobit si z nich lze plátěné tašky, papírové tašky nahrazující klasické igelitky nebo třeba poznámkové bloky, buttony a placky nebo ekologické propisky, které jsou z recyklovaného materiálu.

Jaké přírodní materiály stojí za zvážení?

Jak se pozná přírodní materiál? Zkrátka je to ten, který pochází z obnovitelných zdrojů. To je jednoduchá rovnice, která je vám možná známá. Mluvíme tím konkrétně o dřevu, recyklovaném papíru nebo třeba o bambusu, který se používá především při výrobě různých typů klíčenek.

Velmi vyzdvihovaná je organická bavlna, která slibuje skutečně skvělé vlastnosti všem reklamním předmětům. Používá se hlavně při výrobě reklamního textilu.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.