Kde si výhodně půjčit i se zápisem v registru dlužníků?

Obsah článku:
  1. Money&Drive
  2. Money&Store
Dostali jste se do finančních problémů a tušíte, že s žádostí o půjčku v bance neuspějete, protože máte záznam v registru dlužníků nebo nemáte jak prokázat dostatečný příjem? Nevadí – nabízí se i jiné možnosti. Pokud vlastníte automobil, který můžete na nějakou dobu oželet, zastavte ho a získejte až 80 % z jeho hodnoty! Kdo možnost zástavy vozu za tak vysokou částku nabízí? Obraťte se na prověřeného poskytovatele půjček Zastavuz s.r.o. Autozastavárna působí v rámci celé České republiky a garantuje hotovost již do 30 minut. Půjčí vám až na 4 měsíce s možností předčasného splacení či prodloužení termínu. A co je nejlepší? V případě potřeby můžete vozidlo nadále využívat. Výhodnější půjčka i se zápisem v registru dlužníků na trhu není.

Money&Drive

Jak by se vám líbilo, kdybyste dostali hotovost a mohli s autem odjet? Žádný problém, pokud si zvolíte variantu Money&Drive. Osvědčený princip zástavy úspěšně funguje ve světě a nedají na něj dopustit ani čeští zákazníci. Vyřízení probíhá bez zbytečného zdržování, protože zastavárna neprověřuje registry dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Nemusíte se bát ani nepříjemných otázek ohledně účelu půjčky – peníze lze použít na jakékoliv účely. Doba trvání úvěru je flexibilní a po uplynutí 4 týdnů se účtuje každý den. Smlouvu ukončíte, až když budete chtít.

Money&Store

Varianta Money&Store je klasická zástava, kdy automobil necháte v zastavárně. Jedná se o skvělou alternativu k nouzovému prodeji vozu. Oproti Money&Drive získáte větší obnos. Ostatní výhody jsou stejné, opět můžete počítat s pohodlným vyřízením, diskrétností a flexibilitou. O vozidlo bude dobře postaráno – bude zaparkováno na bezpečném a suchém místě. Chcete se o zástavě vozidla dozvědět další informace? Více na webu Zastavuz.cz.

Publikováno: 27. 08. 2017

Kategorie: Finance

Autor: administrator

Tagy: půjčka i se zápisem v registru dlužníků | zástava auta