Podnikání

Jsou notebooky Asus dobrou volbou pro podnikatele?

Pokud je pro vás notebook nezbytným pracovním nástrojem, měli byste výběru značky věnovat patřičnou pozornost. Respektive si vybrat model, který je obecně považován za spolehlivý. Což není snadné, protože v diskuzních fórech často narazíte na protichůdné názory související s jednou a tou samou značkou. Dobrým příkladem jsou notebooky giganta Asus. Zatímco jedna skupina uživatelů nedá na spolehlivost zařízení pátého největšího výrobce dopustit, ta druhá by si počítač s logem taiwanské značky nepořídila. Kde je pravda?

Je třeba si uvědomit, že životnost notebooku výrazně ovlivňuje to, jak s ním uživatel zachází. Budete-li se svůj počítač náležitě starat, pravděpodobně vydrží podstatně déle v dobrém stavu. Notebooky Asus se ve statistikách RMA umisťují na velmi dobrých pozicích a z hlediska poruchovosti patří k lepšímu průměru.

S notebookem značky Asus se navíc nemusíte rozloučit ani poté, co vypoví službu v době, kdy se již na něj nebude vztahovat dvouletá záruka. Stačí se obrátit na servis notebooků Asus a nechat zkušené techniky, aby ho opět probudili k životu.

Pozáruční opravy jsou však rentabilní pouze v neautorizovaných servisech. „Neznačkový“ Asus servis se nemusí řídit pokyny danými výrobcem, což v praxi obvykle znamená výměnu celé základní desky i v případě, že by šla oprava realizovat mnohem levněji – výměnou vadného komponentu.

Servis notebooků Asus je cenově dostupný také díky velmi levným náhradním dílům, které pochází od výrobců či světových distributorů.

Jak zní resumé? Podnikatelé, kteří si nemohou dovolit pracovat na nespolehlivém notebooku, se značky Asus určitě nemusí vyhýbat. Naopak – většina modelů nabízí velmi dobrý poměr ceny, výkonu a kvality dílenského zpracování. A když se notebook náhodou porouchá, servis vám ho obratem vrátí funkční.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.