Michovský – TOOLS s.r.o. je odborník na kalibry, měřidla i koncové měrky

Michovský – TOOLS s.r.o. je odborník na kalibry, měřidla i koncové měrky

V současné době není jednoduché sehnat spolehlivého dodavatele nástrojů pro strojírenství. Pokud hledáte specialistu na měřidla a kalibry, na tuzemském trhu má významné postavení společnost Michovský – TOOLS s.r.o., která se zaměřuje na vysokou přesnost i rychlé dodání objednaného zboží. V následujících řádcích vám představíme nejen firmu jako takovou, ale i její portfolio. Michovský – TOOLS s.r.o. má na českém trhu silnou pozici, ostatně dodávkám nástrojů a měřidel se věnuje více než dvacet let. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu a dlouhou životnost, což odběratelé oceňují. Pro výrobu nástrojů používá materiály od domácích i zahraničních dodavatelů.

Koncové měrky

Velice žádané jsou ve strojírenském segmentu koncové měrky, které jsou vyráběny podle DIN3650 v třídách přesnosti 0 a 1. Vybrat si můžete ze dvou alternativ, a to ocelové a keramické, přičemž druhé zmíněné se vyznačují vyšší odolností. Všechny nabízené měrky najdete na stránce https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/. Sehnat se dají koncové měrky buď jednotlivě, nebo v sadách. Právě sady jsou nejvíce žádané, přičemž k dostání jsou 31, 87 a 103dílné. Co se rozměrů týče, dosahují měrky až 1 000 milimetrů. Všechny nabízené koncové měrky společnost prodává za atraktivní ceny, navíc si můžete vyžádat kalibrační list z akreditované laboratoře. Tak neváhejte a pořiďte si měrky, respektive Johanssonovy měrky či Johansonky, jak se jim také říká. Více informací najdete na webu https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/.

Rychlé dodání je samozřejmostí

Michovský – TOOLS s.r.o. má velké zásoby svých výrobků, přičemž většinu má skladem, takže rychlost dodání vás příjemně překvapí. Většinou jsou objednávky expedovány do 24 hodin. Pokud se však jedná o výrobu nástrojů na míru, je doba dodání delší, ovšem vždy zákazník ví nejzazší termín, kdy může s objednávkou počítat.

Publikováno: 16. 08. 2020

Kategorie: Práce

Autor: administrator