Práce

Michovský – TOOLS s.r.o. je odborník na kalibry, měřidla i koncové měrky

V současné době není jednoduché sehnat spolehlivého dodavatele nástrojů pro strojírenství. Pokud hledáte specialistu na měřidla a kalibry, na tuzemském trhu má významné postavení společnost Michovský – TOOLS s.r.o., která se zaměřuje na vysokou přesnost i rychlé dodání objednaného zboží. V následujících řádcích vám představíme nejen firmu jako takovou, ale i její portfolio.

Michovský – TOOLS s.r.o. má na českém trhu silnou pozici, ostatně dodávkám nástrojů a měřidel se věnuje více než dvacet let. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu a dlouhou životnost, což odběratelé oceňují. Pro výrobu nástrojů používá materiály od domácích i zahraničních dodavatelů.

Koncové měrky

Velice žádané jsou ve strojírenském segmentu koncové měrky, které jsou vyráběny podle DIN3650 v třídách přesnosti 0 a 1. Vybrat si můžete ze dvou alternativ, a to ocelové a keramické, přičemž druhé zmíněné se vyznačují vyšší odolností. Všechny nabízené měrky najdete na stránce https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/.

Sehnat se dají koncové měrky buď jednotlivě, nebo v sadách. Právě sady jsou nejvíce žádané, přičemž k dostání jsou 31, 87 a 103dílné. Co se rozměrů týče, dosahují měrky až 1 000 milimetrů.

Všechny nabízené koncové měrky společnost prodává za atraktivní ceny, navíc si můžete vyžádat kalibrační list z akreditované laboratoře. Tak neváhejte a pořiďte si měrky, respektive Johanssonovy měrky či Johansonky, jak se jim také říká. Více informací najdete na webu https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/.

Rychlé dodání je samozřejmostí

Michovský – TOOLS s.r.o. má velké zásoby svých výrobků, přičemž většinu má skladem, takže rychlost dodání vás příjemně překvapí. Většinou jsou objednávky expedovány do 24 hodin. Pokud se však jedná o výrobu nástrojů na míru, je doba dodání delší, ovšem vždy zákazník ví nejzazší termín, kdy může s objednávkou počítat.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.