Drátový obecní rozhlas pro města a obce se stále aktivně využívá

Drátový obecní rozhlas pro města a obce se stále aktivně využívá

Někdo by si myslel, že jeho éra musela už dávno skončit. Opak je však pravdou. Rozhodně nestojí ve stínu moderních komunikačních médií a sociálních sítí. Hravě je poráží v razantnosti a rychlosti, s jakou umí informovat.

České obce a města s drátovým rozhlasem žijí

Drátový rozhlas pro města a obce dokáže občany zapojit do společných prací, utužovat komunitu, organizovat i napomáhá při řízení obce. Tam, kde jej mají, si jej hýčkají. Ani mladší garnitura v obecním zastupitelstvu dráťáky, jak se zařízením říká, neruší. Jakým způsobem se udržují provozuschopné?

Fullservis od ELMIK

Někdy je nestačí jen udržet v chodu bez poruchy. Často městečka a obce rostou a rozrůst se musí i infrastruktura pro drátový rozhlas. Na ten se v rámci celé České republiky specializuje firma ELMIK. Ta drátové rozhlasy montuje, servisuje v rámci záruky i po ní, dále rozšiřuje a modernizuje. Je partnerem pro každého, kdo drátový obecní rozhlas provozuje ve svém městě, obci, a nejen tam.

Málokdo ví, že drátový rozhlas se využívá i v různých budovách a institucích

Předně ve školách, kde se montuje spolu s jednotnou časomírou napojenou i na zvonění. Najdete jej též v obřadních síních, svatebních i smutečních, stejně tak jako na hřbitovech. Slyšíte z něj hlášení na nádražích – těch vlakových i autobusových. Uplatnění nachází na sportovištích. Dopustit na něj nedají firmy provozující obří sklad či výrobní haly. Tam všude umí tato technika pomáhat, přestože je dnešní svět tak předigitalizovaný. Drátový rozhlas nabízí levné a kvalitní ozvučení.

O firmě ELMIK

Díky firmě ELMIK jsou drátové rozhlasy po celé České republice v perfektním stavu. Společnost dnes své pole působnosti rozšířila i o velkoobchodní a maloobchodní činnost zaměřenou na ozvučovací techniku. Montuje telefonní ústředny a dorozumívací zařízení i kamerové systémy.

Publikováno: 24. 06. 2022

Kategorie: Zajímavosti a trendy

Autor: administrator