Dejte si po práci relax společně s celou rodinou!

Dejte si po práci relax společně s celou rodinou!

Letošní jaro není zrovna optimisté, co se týká dětského dovádění a venkovních aktivit. Děti tráví většinu svého času doma v přítomnosti rodičů a upřímně řečeno, všichni dotčení z toho mají ponorku. Jak dětem obzvláštnit den a dopřát jim extra zážitek? Zkuste únikovku! Úniková hra je dotyk virtuální reality s reálným prostředím. Přestože většina her, založených na intuici, logice a emocích, je určena pro dospělé, najdou se speciální sorty i pro děti. Cílem těchto her je dojít v určité časové ose k cíli a splnit skrze indicie zadané úkoly tak, aby to děti bavilo obohatilo.

Jak to probíhá?

Úniková hra v Praze je koncipována pomocí scénáře, který má pevné opěrné body, ale finální úsudek, kterým směrem se má člověk ubírat, je na samotném hráči. Jednou ze světově nejpopulárnějších her je dětská stolní hra Jungle. Je postavena na skvělém příběhu, inspirovaném kultovním filmem Jumanji. Úniková hra pro děti je plná napínavého dobrodružství, které vás vtáhne do děje. Nabízí spoustu zapeklitých rébusů, autentické kulisy a doprovodné originální veršované texty. Zamilují si ji ostřílení hráči i začátečníci, přičemž nadchne rodiny s dětmi, stejně jako party dospěláků.

Pro děti i rodiče

Novinkou v escape game Praha je hra Zlobr, která přestavuje cestu z pohádky do pohádky. Technologicky vyspělá hra navazuje na poutavý a srdceryvný příběh plný fantazie, známý z televizních obrazovek pod názvem Shrek. Zlobr je jeho následovníkem v deskové interaktivní formě, která nadchne a zapojí i menší hráče, jimž při luštění rébusů neklade žádná početní ani písemná omezení.

Přijďte to zkusit

Úniková hra pro děti Praha vás nadchne a nepustí. Pakliže patříte k těm, kteří ještě nemají s únikovkou zkušenosti, je nejvyšší čas to změnit. Originální pojetí je vhodné pro začátečníky i pokročilé, věrohodné kulisy vás přenesou do pohádkového světa a na konci všechny čeká překvapivé rozuzlení příběhu. Objednat únikovou hru je naprosto jednoduché. Stačí k tomu chuť a jeden KLIK.

Publikováno: 30. 04. 2020

Kategorie: Zajímavosti a trendy

Autor: administrator