Automobil jak pojízdná reklama: Jak vašemu vozu prospěje folie na karoserii?

Automobil jak pojízdná reklama: Jak vašemu vozu prospěje folie na karoserii?

Fenoménem posledních let jsou polepy, které dokáží změnit vzhled celého vozu. Vhodně zvolená fólie na karoserii dokáže hotové divy a promění auto v pojízdnou reklamu. Dnes již takto upravené auta setkáváme prakticky po celém Česku. Firmy, které se zabývají těmito úpravami vyrůstají téměř v každém městě. Samozřejmě, polepit si celé auto a změnit jeho barvu, přináší s sebou jisté povinnosti. V souvislosti s car wrappingem vyvstává několik otázek.

Výhody folie na karoserii aneb benefity car wrappingu

Car wrapping je dočasná změna barvy vozu nalepením fólie. Ve srovnání s přestříkáním je mnohem levnější a rychlejší. Poškozené fólie lze snadno opravit a stejně i úplně odstranit. Další výhodou těchto polepů je jejich originalita. Navzdory jejich stoupající popularitě stále nejde o masovou záležitost. Matné, lesklé, karbonové, perleťové, chromové, metalické nebo fólie s 3D efektem jistě udělají z každého auta kousek, za kterým se otočí každý. Na fólie je rovněž možné aplikovat různé vzory nebo text.

Jak dlouho trvá polepit celé vozidlo?

Celopolep auta trvá přibližně 2 - 5 dní v závislosti na typu auta a náročnosti případného návrhu.

Pohybuje se s autem během aplikace?

Vozidlo je zajištěno a po celou dobu aplikace se s ním nehýbe.

Jak je třeba auto připravit před jeho přistavením?

Auto není třeba umýt ani nijak speciálně připravit. Před aplikací si auto firma, která se car wrappingem zabývá, vyčistí a připraví pro lepení.

A co voskování?

Na lesklé fólie lze použít běžně dostupné prostředky na voskování a čištění. Matné barvy se nedoporučuje voskovat ani leštit. Jejich silnější znečištění je nejlépe odstranit pomocí aktivní pěny.

Co když dojde k poškození fólie?

V případě poškození fólie, vyměníme pouze tu část, která je nalepena na poškozené části.

Je třeba měnit barvu po přelepení iv TP?

Barvu je třeba zapsat do TP a také absolvovat kontrolu originality. Rozebírají se při aplikací autofólií skla? Aplikace autofólií nevyžaduje rozebírání skel ani demontáž interiéru.

Publikováno: 16. 01. 2021

Kategorie: Marketing

Autor: administrator