4 tipy na originální reklamní předměty

4 tipy na originální reklamní předměty

Reklamní předmět nemusí být jen propiska nebo igelitová taška. Jde to i originálněji, přitom za přijatelné ceny. Vybrali jsme čtyři reklamní předměty, kterými zaujmete zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance. Ačkoliv se dnes hraje především na online reklamu, i ta offline stále má svou důležitost – a ne malou. Navíc pokud se snažíte cílit především na starší klientelu, nemůžete počítat s tím, že vaši potenciální zákazníci tráví denně hodiny online. Na ně daleko lépe zafungují reklamní předměty s potiskem. I mladým však přijdou vhod!

1. Látkové tašky nyní letí

Dříve si firmy nechávaly potisknout igelitky, s tím byste ale dnes neuspěli. Mezi oblíbené reklamní produkty patří naopak látkové tašky s potiskem. Lidé je nosí nezávisle na věku, tak vyberte nějaký pěkný potisk, přidejte své logo a máte vyhráno!

2. Prémiové nože pro věrné obchodní partnery

Sháníte nějaký dražší reklamní dárek, který byste udělali radost věrným zákazníkům či obchodním partnerům? Určitě se nebudete muset stydět za nože Victorinox. Tato prémiová švýcarská značka vyrábí kapesní a lovecké nože nejvyšší kvality. Nemusíte se bát, že by někdo takový dárek jen strčil do šuplíku.

3. Luxusní pera

Propiska s firemním logem je laciný dárek, ovšem luxusní pera Parker udělají opravdovou radost. Jasně, musíte vystihnout, jestli se do pro vaše zákazníky či partnery hodí. Takové pero je dobrým dárkem pro manažery či lidi, již si potrpí na drahé zboží významných značek.

4. Hra pro děti

Cílíte na rodiče? Maminky? Nebo přímo děti? Tomu by měly odpovídat i vaše reklamní předměty. Mezi oblíbené reklamní předměty pro děti patří třeba pastelky, šachy, sady hracích karet, hlavolamy, míče, plyšáci apod. Logo se dá natisknout téměř na všechno, stačí se obrátit na specializovanou firmu. Obrovský sortiment si můžete prohlédnout například na www.dgtip.cz. Najdete tam levné i dražší varianty dárků.

Publikováno: 13. 01. 2021

Kategorie: Marketing

Autor: administrator