Potřebujete nákladní techniku, ale jen nárazově? Pronajměte si ji!

Pohybujete se v oboru, v rámci kterého se neobejdete bez nákladní techniky? Ale co když ji nevyužijete po celý rok, případně se vaše potřeby průběžně mění a pořízení vlastních vozidel či stavebních strojů se jeví jako naprosto zbytečná investice? V takovém případě je mnohem výhodnější pronájem.

Kdy je lepší si nákladní techniku pronajmout?

Pořizovací cena nákladní techniky není bezvýznamnou položkou. I poměrně malý vozový park vyjde firmu na několik milionů korun – řeč je samozřejmě o moderních vozidlech a nikoliv o pětadvacet let starých kamionech a ještě starších bagrech. V případě sezónního či minimálního vytížení je nákup nevýhodný. Firma sice může přistoupit na kompromis a pořídit si vše potřebné z bazaru – tím však výrazně navýší budoucí výdaje. Ani pravidelná údržba a servis nejsou zadarmo, stojí peníze i čas. Specializované půjčovny jsou si situace svých klientů dobře vědomy a nabízí jim možnost, jak minimalizovat náklady a neřešit zbytečné starosti. K zavedeným půjčovnám patří pražská firma AC TIR, která disponuje rozsáhlým vozovým parkem. Nabízí pronájem tahačů, návěsů, přívěsů, sklápěčů, stavebních strojů, dodávek i speciálů. Výhody půjčování nákladní techniky jsou zjevné:
  • můžete si ji půjčit kdykoliv na kratší dobu,
  • budete flexibilní a nabídnete klientům variabilitu v přepravovaném nákladu (vozidlo můžete kdykoliv vyměnit za jiné),
  • nebudete se starat o opravy a údržbu (AC TIR udržuje techniku v top stavu),
  • vždy máte jasno o ceně,
  • nezdržujete se zbytečnostmi, jednoduše podnikáte.
Pronájem nákladní techniky je díky AC TIR snadný. Bez ohledu na to, zda máte zájem o pronájem návěsů, přívěsů apod., se pronajímatel postará o dopravu až na místo určení. Nemusíte díky tomu disponovat vhodnou přepravní technikou. Bližší informace a aktuální vozový park včetně ceníku najdete na www.actirpujcovna.cz.