Potřebujete dodávku? Díky van2go ji máte na dosah ruky. Stačí kliknout!

Potřebujete dodávku? Díky van2go ji máte na dosah ruky. Stačí kliknout!

Jak přepravit větší množství stavebního materiálu? A co ty krabice plné věcí, které se nevejdou do služebního auta? Důvodů, proč mít k dispozici dodávku, se nabízí víc než dost, ale co když pro ni máte jen občasné využití? Než aby zbytečně zahálela a chřadla, to si ji raději půjčte. Zapůjčení užitkového vozu je dnes mnohem jednodušší než v minulosti a v případě spolehlivé služby, jako je půjčovna dodávek Praha van2go, se nemusíte obávat mrzké kvality vozového parku ani vysokých cen.

Klíčový je výběr správného vozu

Kouzlo půjčovny dodávek tkví v tom, že pokaždé odjedete s takovým vozem, který svými rozměry a uzpůsobením vyhovuje konkrétnímu účelu. Jednou to bude minibus (pro zájemce i s profesionálním řidičem), podruhé třeba valník. V případě van2go je z čeho vybírat – v nabídce najdete spolehlivá užitková vozidla značky Opel. Konkrétně Vivaro a Movano. Největší model (Movano valník) disponuje plochou 20 m³ a naskládáte do něj až 8 euro palet.

Jak pronájem dodávky probíhá?

Nikdy jste si dodávku nepůjčovali a máte trochu strach z náročné administrativy? Obavy hoďte za hlavu, van2go nastavilo proces zapůjčení s ohledem na rychlý a naprosto bezproblémový průběh. Stačí, kdy si na webových stránkách vyberete správné vozidlo, vyplníte formulář, provedete úhradu (zaplatit můžete kartou i převodem), a pak už si jen dodávku vyzvednete ve smluvený čas na dohodnutém místě. Van2go zároveň nabízí několik nadstandardních služeb. Například příplatek za nižší spoluúčast na havarijním pojištění, vyčištění vozu po navrácení nebo vyzvednutí kdekoliv v Praze. Kolik za pronájem dodávky zaplatíte, se dozvíte v dostatečném předstihu – cena se vám zobrazí ve formuláři ještě před potvrzením objednávky. Pronájem dodávky Praha je možný již od jedné hodiny. Obvyklou maximální lhůtu 30 dní je možné po domluvě prodloužit. To samé platí i o limitu denního nájezdu.

Publikováno: 26. 11. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator