Máte zájem o odbornou montáž tažného zařízení? Navštivte Děčín

Máte zájem o odbornou montáž tažného zařízení? Navštivte Děčín

Dodatečná montáž tažného zařízení nepředstavuje žádný problém. Podmínkou je spolupráce s odborníky, kteří – kromě toho, že vám doporučí vhodný typ – se postarají také o administrativu. Pokud máte zájem o špičkové služby, navštivte pro své budoucí tažné zařízení Děčín. Právě zde totiž najdete servis provozovaný společností AUTOKLUBY s.r.o. Co byste měli o montáži vědět, a proč se obrátit právě na tuto firmu?

Profesionálové tažným zařízením rozumí

Tažné zařízení si samozřejmě můžete objednat v e-shopu a pustit se do montáže vlastními silami. Ale opravdu do toho chcete jít bez zkušeností a potřebného vybavení? Návštěva servisu, kde montáž tažného zařízení proběhne rychle a se stoprocentním výsledkem, je pro většinu běžných provozovatelů motorových vozidel naprosto jasnou volbou. Vraťme se však k servisu v Děčíně. Společnost AUTOKLUBY je oficiálním distributorem a montážním místem společností STEINHOF a HAK-POL, jakožto i montážním střediskem direm ELSA GROUP (střešní nosiče) a VAMOT (tažná zařízení). Děčínský servis montuje tažná zařízení na osobní i užitkové vozy bez ohledu na typ elektroinstalace (tzn. CAN i starší typy). Jedná se o tažná zařízení značek Westfalia, Starc, HAK-POL, Galia, Steinhof, Brink a Aragon – v nasazovacím (bajonetovém) i pevném provedení).

Tažné zařízení musí být uvedeno i v TP

Po montáži tažného zařízení obdržíte všechny potřebné doklady (děčínsky servis samozřejmě disponuje potřebnou certifikací), které následně předložíte na dopravním inspektorátu. Anebo servisu udělíte plnou moc a nic dalšího řešit nebudete – AUTOKLUBY vyřeší zápis tažného zařízení do technického průkazu za vás.

Publikováno: 02. 03. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator