Dignus: Pokročilý elektronický docházkový systém pro školky, jesle a dětské spolky

Dle zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, který nabyl účinnosti dne 29. 11. 2014, musí provozovatelé zařízení evidovat přesné záznamy o docházce dětí ve sledovaném dni. Evidence probíhá pomocí docházkového systému, jehož součástí je čtečka. Hledáte-li software, který toho umí mnohem více, vsaďte na elektronický docházkový systém Dignus. Systém Dignus představuje ideální řešení pro školky, jesle, dětské skupiny a jiná zařízení, která již nechtějí evidovat docházku dětí a zaměstnanců (pečujících osob) papírovou formou. Velkou výhodou elektronické evidence docházky jsou nulové zřizovací náklady. Systém na bázi RFID bezkontaktních karet se hradí formou měsíčního paušálu.

Jak Dignus usnadňuje provoz zařízení?

Rozhraní systému Dignus bylo navrženo s ohledem na co nejjednodušší ovládání. Nezatěžuje uživatele komplikovanými a nadbytečnými úkony, usnadňuje práci s agendou a zprostředkovává informace, které jsou důležité pro další činnost zaměstnanců. Systémová databáze obsahuje informace o dětech a jejich zdravotních potřebách, rodičích a docházce. V praxi může usnadnit práci například tak, že v případě suplování učitel jediným kliknutím vytiskne seznam potřeb a informací o dětech a poskytne je jinému pedagogovi.

Co ještě docházkový systém umí?

Ředitel zařízení může do docházkového systému přistupovat i z telefonu a kdykoliv kontrolovat statistiky. K dalším užitečným funkcím patří možnost exportu dat do formátu .xls či .xlsx, zpětné stahování záznamů pro dotaci, zpracování docházky dětí a v neposlední řadě příprava dat pro výpočet školného, stravného a kroužků. Pokud vás pokročilý docházkový systém Dignus zaujal a chcete se o něm dozvědět více, přečtěte si informace o jednotlivých modulech a funkcionalitách na www.dignus.cz.

Publikováno: 26. 06. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator

Tagy: docházkový systém | elektronická evidence docházky