Zajímavosti a trendy

Na likvidaci vozidel volejte specialisty

Soukromé či firemní, osobní i nákladní – každé auto dříve nebo později doslouží a musíte jej nechat zákonně a ekologicky zlikvidovat. Likvidace není jen tak a musíte dodržet až osm zákonů, vyhlášek a směrnic.

Likvidace vozidel řeší soukromé osoby i firmy. Neznalost, jak na to, nám může situaci komplikovat a prodražovat. Pro soukromé osoby, ale i podniky všech velikostí z měst Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald a jejich okolí, nabízí službu likvidace starých vozidel a autovraků firma Ekologická likvidace vozidel Raspenava. Služba je komplexní, automobily si na vlastní náklady odveze až do vzdálenosti 100 km. Současně je klientům vystaveno potvrzení, že vozidla byla ekologicky zlikvidována.

Likvidace s finančním bonusem

Nechce se vám jen tak zlikvidovat vozidlo, protože si myslíte, že byste za něj mohli ještě něco dostat? Ekologická likvidace vozidel vám může rovněž něco vydělat. Zmíněná společnost nabízí až 10 000 Kč za vozidlo, a to v závislosti na jeho aktuálním stavu.

Proč auto neprodat jinak? Zkusit to můžete, ale nejspíš narazíte. Autobazary o staré automobily zájem nemají, už vůbec ne o autovraky. Kupce byste sice mohli najít na některém online bazaru, problém však je, že tato forma prodeje je zdlouhavá, a i problematická, protože na vozidle držíte standardní záruku. Chce se vám dodatečně řešit, že si ji bude kupující uplatňovat a žádat slevu z původní kupní ceny? Třeba půlroku po prodeji? Jednodušší je likvidace s možností finančního bonusu a ekologická likvidace vozidla.

Je ekologická likvidace skutečně nutná?

Určitě ano. Nejenže ji vyžaduje zákon, ale současně vám bez tohoto potvrzení nedovolí odhlásit automobil z evidence. Dál tak i na nepojízdné vozidlo budete muset platit zákonnou pojistku. Firma Ekologická likvidace vozidel Raspenava si zkontroluje vaše VIN a jestli sedí SPZ s velkým technickým průkazem. Pak nic nebrání tomu, vystavit potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. S vyřazením z evidence již následně není žádný problém.

Zálohové faktury jednoduše

Tip na praktický návod, jak na účtování zálohové faktury i s výpočtem DPH.

Telefon pro práci i zábavu

Nový Apple iPhone 13 Pro Max poskytuje ohromující výkon pro práci i zábavu.

Jak na mzdy efektivně a levně?

Chcete ušetřit na agendě související se mzdami a personalistikou? Využijte spolehlivý program na mzdy Vema HR.

Tip na CRM

Profesionální CRM řešení eWay-CRM vám usnadní řízení projektů i komunikaci se zákazníky. Stahujte zdarma pro Windows, Android i iOS.